Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Styczeń 04, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Klaudiusz Pobudzin szefem biura prasowego Energi

Klaudiusz Pobudzin był m.in. reporterem "Wiadomości" (screen: Wiadomosci.tvp.pl)

Klaudiusz Pobudzin zastąpił Andrzeja Dunajskiego na stanowisku dyrektora biura prasowego spółki Energa.

"Zarząd Energa SA planuje stworzenie nowoczesnego systemu komunikacji z mediami i klientami. Zadanie to powierzył Klaudiuszowi Pobudzinowi, którego powołał na dyrektora Biura Prasowego" – poinformowała spółka. 

Pobudzin ma zajmować się kontaktem z mediami, ale też koordynować prace nad stworzeniem platformy informacyjnej spółki w internecie. „Mam mnóstwo pomysłów. I od razu zabieram się do pracy” – powiedział Pobudzin serwisowi Dorzeczy.pl, który pierwszy poinformował o jego nowej pracy.

Klaudiusz Pobudzin od 2003 roku pracował w TV Trwam. Był tam reporterem i prowadził program "Polski punkt widzenia". W styczniu 2016 roku dołączył do zespołu "Wiadomości" TVP 1 jako reporter. W maju 2016 roku został szefem "Teleexpressu", a na początku 2017 roku zastąpił Piotra Lichotę na stanowisku szefa TAI. W styczniu 2018 roku złożył wypowiedzenie.

Pod koniec grudnia zarząd Energi odwołał poprzedniego dyrektora biura prasowego Andrzeja Dunajskiego. Była to konsekwencja artykułu „Gazety Wyborczej”, w którym dziennikarze ujawnili korespondencję pracownika państwowej spółki z przedsiębiorcą protestującym przeciwko podwyżkom cen energii.

(PAZ, 04.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Styczeń 10, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Borowicz będzie PR managerem Otomoto.pl

Łukasz Borowicz odpowiadał w Lechu m.in. za funkcjonowanie klubowych mediów (screen: Youtube.com/Football Academy Channel)

Z końcem stycznia, po sześciu latach, odchodzi do Otomoto.pl dotychczasowy rzecznik prasowy klubu Lech Poznań Łukasz Borowicz.

W Lechu Poznań Borowicz był rzecznikiem prasowym, szefem działu komunikacji, a także odpowiadał za funkcjonowanie klubowych mediów.

Borowicz od lutego zaczyna pracę w Grupie OLX, należącej do koncernu medialnego Naspers, gdzie obejmie stanowisko PR managera Otomoto.pl, serwisu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi.

Borowicz do stycznia 2013 roku przez pięć lat pracował w poznańskiej telewizji WTK - prowadził m.in. programy sportowe, był też wydawcą serwisów sportowych stacji, a także reporterem i prezenterem. Wcześniej prowadził audycje z studenckim Radiu Afera.

Wcześniej za PR Otomoto.pl odpowiadała Aleksandra Kubicka, która rozstała się z firmą w kwietniu 2018 roku.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(AMS, 10.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.