Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Witwicki dołącza do prowadzących "Wydarzenia i opinie" w Polsat News

Piotr Witwicki będzie prowadzić "Wydarzenia i opinie" w piątki (fot. materiały prasowe)

Od stycznia program Polsat News "Wydarzenia i opinie" zostanie wydłużony i zyska piątkowe wydanie, które poprowadzi Piotr Witwicki.

Obecnie "Wydarzenia i opinie" są nadawane od poniedziałku do czwartku. Program rozpoczyna się o 19.15 i kończy o 20. Od stycznia będzie trwać do 20.15 i dodatkowo pojawiać się ma w piątki. Gospodarzem piątkowych wydań zostanie Piotr Witwicki, prowadzący o 7.45 "Graffiti". W piątki jego miejsce zajmie reporter Polsat News Wojciech Dąbrowski.

Od poniedziałku do czwartku "Wydarzenia i opinie" bez zmian prowadzić mają Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski.

(KOZ, 31.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wracajcie skąd przyszliście" TVN z odcinka na odcinek tracił widzów

Program prowadził Piotr Kraśko (fot. materiały prasowe)

Prowadzony przez Piotra Kraśko program "Wracajcie skąd przyszliście" oglądało w TVN średnio 752,53 tys. widzów. W czasie jego emisji TVN minimalnie wygrywał tylko z TVP 1 w grupie komercyjnej.

Czteroodcinkowy program oparty na australijskim formacie „Go back to where you came from” zadebiutował 5 grudnia i był nadawany w każdą środę o 21.30. W towarzystwie szóstki Polaków - trójki zwolenników i trójki przeciwników przyjmowania uchodźców - Kraśko wyruszył szlakiem migracyjnym.

Według danych Nielsen Audience Measurement w okresie od 5 do 26 grudnia podczas emisji programu TVN miał średnio 5,71 proc. udziałów w rynku. Stację wyprzedzili wszyscy główni konkurenci: TVP 1 (7,96 proc.), TVP 2 (15,74 proc.) i Polsat (7,45 proc.). W grupie komercyjnej (widzowie 16-49) TVN był na trzecim miejscu, z udziałem 6,99 proc., minimalnie wyprzedzając TVP 1 (6,54 proc.). W tej grupie czołowe miejsca zajęły TVP 2 (12,98 proc.) i Polsat (11,90 proc.).

Najwięcej widzów przyciągnęła emisja pierwszego odcinka – było ich nieco ponad 1 mln, jednak program tracił widownię z odcinka na odcinek.

(PD, 31.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.