Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 28, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

LifeTube wypłacił w tym roku twórcom 23 mln zł

W 2018 roku sieć partnerska LifeTube wypłaciła zrzeszonym w niej twórcom internetowym 23 mln zł.

Z raportu przedstawionego przez LifeTube wynika, że spółka zanotowała wzrost przychodów na poziomie 38 proc. względem ubiegłego roku. Tym samym wzrosła kwota, którą wypłacono twórcom za przeprowadzone kampanie – do youtuberów zrzeszonych w sieci trafiło 23 mln zł (wzrost o 51 proc. w porównaniu z 2017 rokiem).

Press

LifeTube podsumowała miniony rok (fot. materiały prasowe)

LifeTube przeprowadziła w tym roku 1359 kampanii. Najdroższa kosztowała 1,5 mln zł, a średni koszt jednej kampanii wyniósł 9,5 tys. zł. Sieć pozyskała 73 nowych twórców – obecnie ma 500 kanałów. Wszyscy twórcy w sieci LifeTube mają łącznie 87 mln subskrypcji, a ich materiały osiągnęły w sumie 7 mld wyświetleń.

(PD, 28.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: na weekend

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 28, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Najlepsze filmy roku w polskim internecie

Gala Grand Video Awards 2018 odbyła się w warszawskim kinie Iluzjon (fot. Simona Supino)

W październiku podczas gali Grand Video Awards nagrodziliśmy najlepszych twórców wideo w internecie. Do czwartej edycji konkursu zgłoszono blisko 800 prac. Jury wyłoniło zwycięzców w 10 kategoriach. Prezentujemy wszystkie nagrodzone produkcje.

Grand Video Awards to jedyny w Polsce konkurs dla twórców wideo w internecie. Organizuje go magazyn „Press” wraz z największymi sieciami partnerskimi: Gamellon, Get Hero, LifeTube, MediaKraft, Talent Media, Video Brothers. Konkurs promuje i honoruje najlepszą twórczość w polskiej sieci.

Z roku na rok prestiż nagród Grand Video Awards rośnie: tegoroczne jury oceniało aż 797 filmów, o 100 więcej niż w 2017 roku. Do finału nominowało 68 prac. Zwycięzców jury wyłoniło w 10 kategoriach – laureaci otrzymali po 4 tys. zł nagrody.

Zobacz filmy nagrodzone w poszczególnych kategoriach i zdobywców nagród specjalnych:

raq

Pozostałe tematy weekendowe

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.