Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 19, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Kozłowska naczelną "Faktu"

Nowa naczelna obejmie stanowisko 14 stycznia (fot. materiały prasowe)

Katarzyna Kozłowska od 14 stycznia będzie redaktor naczelną dziennika "Fakt" (Ringier Axel Springer Polska).

Prezes RASP Mark Dekan podczas spotkania z zespołem "Faktu" poinformował, że było duże zainteresowanie stanowiskiem naczelnego gazety. Powiedział, że "Fakt" nie potrzebuje rewolucji, a ewolucji.

Katarzyna Kozłowska pracowała już w "Fakcie" w latach 2004-2007, ostatnio jako szefowa działu Polityka. Później była wicenaczelną "Super Expressu" (ZPR Media), "Wprost" (AWR Wprost) i "Show" (Wydawnictwo Bauer"). Prowadzi wydawnictwo Kurhaus Publishing.

Obecnie obowiązki redaktora naczelnego "Faktu" pełni wicenaczelny tytułu Marcin Walter - przejął je na początku września, kiedy ze stanowiska zrezygnował Robert Feluś. Stało się to po tym, jak "Fakt" tekst o samobójstwie syna byłego premiera Leszka Millera opatrzył tytułem "Ojciec politykę, a syn wybrał sznur".

W trzech kwartałach br. średnia sprzedaż ogółem "Faktu" wyniosła 243 466 egz. (dane ZKDP). (KOZ)

(KOZ, 19.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.