Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kurdej-Szatan z Kammelem poprowadzą "Sylwestra Marzeń z Dwójką"

Sławomir wystąpi na imprezach Dwójki i Polsatu (screen sylwester.tvp.pl)

Koncert "Sylwester Marzeń z Dwójką", transmitowany w TVP 2, poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel, a za zakulisowe relacje odpowiadać będą Norbi i Damian Michałowski z Radia Zet.

Na scenie wystąpią m.in.: Zenek Martyniuk, Roksana Węgiel, Dawid Kwiatkowski oraz Margaret. Podczas trzeciego "Sylwestra Marzeń z Dwójką" swoje hity zaśpiewa także Sławomir, który tej samej nocy wystąpi również na sylwestrze Polsatu w Chorzowie.

Impreza w Zakopanem rozpocznie się o godzinie 20 na Równi Krupowej. Będzie można ją oglądać także na facebookowym profilu „Bądźmy Razem.TVP”.

(JOG, 14.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

KRRiT nie zgodziła się na zmianę nazwy Polsat News 2

Polsat News 2 od końca czerwca nie emituje swoich programów publicystyczych

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nie zgodziła się na zmianę Polsat News 2 w Polsat Newsplus 2 – dowiedział się "Presserwis".

Polsat wystąpił do KRRiT o zmianę nazwy i założeń programowych w czerwcu. Nadawca chciał, by Polsat Newsplus 2 retransmitował program Polsat News z dwugodzinnym opóźnieniem.

Regulator dopiero w czwartek podjął uchwałę w tej sprawie – była to decyzja odmowna. – Krajowa Rada uważa, że Telewizja Polsat powinna złożyć wniosek o nową koncesję – informuje rzeczniczka regulatora Teresa Brykczyńska.

– Dopóki nie dostaniemy decyzji, trudno mi komentować sprawę – mówi rzecznik Polsatu Tomasz Matwiejczuk.

Z końcem czerwca Polsat News 2 zakończył emisję swoich programów publicystycznych. Obecnie kanał nadaje powtórki z Polsat News.

KRRiT w obecnym składzie dotychczas wyrażała zgody na zmiany nazw stacji i zapisów programowych w koncesjach nadawców – dostały je m.in. Grupa ZPR Media (zmiana 8TV w Eskę TV) i Wirtualna Polska (zapisy w koncesji Telewizji WP).

(KOZ, 14.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.