Temat: Grand Press

Dział:

Dodano: Grudzień 11, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziś finał Grand Press 2018

Kto zostanie Dziennikarzem Roku 2018, a komu przypadną nagrody Grand Press za najlepsze materiały dziennikarskie – dowiemy się dziś na gali finałowej Grand Press.

Gala rozpocznie się o godz. 19.30 w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie.

Transmisję wideo z gali będzie można oglądać na stronach www.grandpress.pl i www.press.pl oraz na Facebooku (facebook.com/magazynpress).

Informacje o laureatach na bieżąco będą podawane na Facebooku i Twitterze (na profilu @PressRedakcja i pod tagiem #GP2018).

Konkurs organizuje magazyn „Press” i Fundacja Grand Press. Nagrody Grand Press przyznawane są za najlepsze materiały prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe mijającego roku. Na konkurs wpłynęły w tym roku 693 prace. Do finału przeszły 53 materiały. Zwycięzcy w kategoriach otrzymują czek o równowartości 5 tys. zł oraz smartfony Huawei Mate 20 Pro ufundowane przez Huawei Polska, a w Dziennikarstwie specjalistycznym także ultrabooka Huawei MateBook X Pro.

Lista nominowanych zostanie ogłoszona dziś o godz. 15 na www.press.pl i www.grandpress.pl.
 
Na dzisiejszej gali zostaną przyznane również nagrody:

- Grand Press Digital - dla dziennikarza bądź redakcji/zespołu za innowacyjne podejście w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej;

- Grand Press Economy - dla dziennikarza wyróżniającego się profesjonalizmem, rzetelną i obiektywną prezentacją tematów ekonomicznych, wysoką jakością publikowanych materiałów;

- Nagroda im. Bohdana Tomaszewskiego - otrzymuje ją dziennikarz sportowy mający doskonały warsztat dziennikarski, prezentujący elegancję w posługiwaniu się językiem polskim oraz wysoką kulturę zawodową i osobistą.

Laureaci otrzymają czek na 10 tys. zł.

Dziś także poznamy zwycięzcę konkursu Dziennikarz Roku 2018. Tę nagrodę przyznają sami dziennikarze: redakcje prasowe, radiowe, telewizyjne i internetowe. O zwycięstwie decyduje liczba punktów uzyskana w głosowaniu redakcji. Dziennikarz Roku 2018 otrzyma statuetkę stalówki zaprojektowaną przez Annę Rzeźnik, czek równowartości 10 tys. euro oraz nagrodę od firmy Huawei Polska – smartfon Mate 20 Pro.

Mecenasem konkursu i gali jest Kulczyk Investments.
Sponsorzy konkursu: Huawei, Grupa Luxmed.
Partnerzy konkursu:
Google, Grupa Żywiec, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Biedronka.
Partner Nagrody im. Bohdana Tomaszewskiego: Bank BGŻ BNP Paribas.
Partner Grand Press Economy: Allegro.
Partner Grand Press Digital: Facebook.

(RG, 11.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.