Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Ćwiąkała przechodzi z Eleven Sports do Canal+ Sport

Tomasz Ćwiąkała w Eleven Sports pracował przez trzy lata (screen Twitter.com/Przegląd Sportowy)

Tomasz Ćwiąkała po ponad trzech latach odchodzi z Eleven Sports. Dziennikarz przechodzi do redakcji sportowej Canal+, gdzie będzie komentować mecze piłkarskie - dowiedział się "Presserwis".

- Nie chcę tego komentować - ucina Tomasz Ćwiąkała. Jak ustaliliśmy, pracę w Canal+ Sport rozpocznie w styczniu 2019 roku. 

Tomasz Ćwiąkała do Eleven Sports trafił we wrześniu 2015 roku. Od grudnia 2010 do sierpnia 2016 roku był dziennikarzem Weszlo.com. Relacjonował m.in. Mistrzostwa Świata w 2014 roku oraz Mistrzostwa Europy w 2012 i 2016 roku. Jest felietonistą "Przeglądu Sportowego".

(KOZ, 07.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartosz Witak żegna się z Viacomem

Bartosz Witak w Viacomie pracował od 2003 roku (fot. materiały prasowe)

Po 15 latach z Viacom International Media Networks odchodzi Bartosz Witak, dyrektor generalny na region Europy Środkowo-Wschodniej i Izraela.

- Możemy potwierdzić, że Bartosz Witak rozstał się z Viacomem w celu realizacji innych projektów - informuje Agnieszka Krakós-Gorący, PR manager VIMN. Dodaje, że obecnie działania w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Izraela nadzoruje Elena Balmont, dyrektor generalna na Rosję, kraje Wspólnoty Niepodległych Państw i kraje bałtyckie. Pierwszy o odejściu Witaka napisał "Media & Marketing" w wydaniu internetowym.

Bartosz Witak dyrektorem generalnym na Europę Środkowo-Wschodnią i Izrael został w 2011 roku. Wcześniej był szefem ds. operacyjnych i strategii biznesowych na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie oraz dyrektorem finansowym polskiego oddziału.

(KOZ, 07.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.