Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 06, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mercedes-Benz Polska wznowi zapisy na auta z parku prasowego

Auta z parku prasowego Mercedesa są rozpisane do końca stycznia 2019 roku (fot. materiały prasowe)

W Mercedes-Benz Polska zmienił się prowadzący kalendarz użyczeń samochodów z parku prasowego tej marki. Marcin Wlazło w dziale komunikacji produktu zastąpił Piotra Serokę.

Od początku grudnia jako wsparcie komunikacji produktowej dla samochodów osobowych Mercedes-Benz Polska pracuje Marcin Wlazło. Działem product PR kieruje Tomasz Mucha. Jego dotychczasowy współpracownik - Piotr Seroka - po rocznym stażu przeszedł do działu PR w Mercedes-Benz Manufacturing Polska.

Tomasz Mucha zapewnia, że zmiana w jego dziale prasowym nie ma nic wspólnego z wypadkiem, do jakiego doszło 30 września na Słowacji. Trzy luksusowe samochody ścigały się tam po publicznej drodze, w efekcie jeden z nich zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą skodą fabią, a jej kierowca zginął na miejscu. Kolumnę ścigających się aut prowadził Mercedes C43 AMG użyczony z parku prasowego. Jego kierowcą był bloger Łukasz K. Słowacka prokuratura postawiła mu zarzut umyślnego spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym.

Auta z parku prasowego Mercedesa są rozpisane do końca stycznia 2019 roku. W połowie grudnia dla przedstawicieli mediów zostaną wznowione zapisy na testy, czym zajmie się właśnie Marcin Wlazło.

(GK, 06.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.