Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 06, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mercedes-Benz Polska wznowi zapisy na auta z parku prasowego

Auta z parku prasowego Mercedesa są rozpisane do końca stycznia 2019 roku (fot. materiały prasowe)

W Mercedes-Benz Polska zmienił się prowadzący kalendarz użyczeń samochodów z parku prasowego tej marki. Marcin Wlazło w dziale komunikacji produktu zastąpił Piotra Serokę.

Od początku grudnia jako wsparcie komunikacji produktowej dla samochodów osobowych Mercedes-Benz Polska pracuje Marcin Wlazło. Działem product PR kieruje Tomasz Mucha. Jego dotychczasowy współpracownik - Piotr Seroka - po rocznym stażu przeszedł do działu PR w Mercedes-Benz Manufacturing Polska.

Tomasz Mucha zapewnia, że zmiana w jego dziale prasowym nie ma nic wspólnego z wypadkiem, do jakiego doszło 30 września na Słowacji. Trzy luksusowe samochody ścigały się tam po publicznej drodze, w efekcie jeden z nich zderzył się czołowo z prawidłowo jadącą skodą fabią, a jej kierowca zginął na miejscu. Kolumnę ścigających się aut prowadził Mercedes C43 AMG użyczony z parku prasowego. Jego kierowcą był bloger Łukasz K. Słowacka prokuratura postawiła mu zarzut umyślnego spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym.

Auta z parku prasowego Mercedesa są rozpisane do końca stycznia 2019 roku. W połowie grudnia dla przedstawicieli mediów zostaną wznowione zapisy na testy, czym zajmie się właśnie Marcin Wlazło.

(GK, 06.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Mazurek "robi sobie wolne" od wywiadów w "DGP"

Robert Mazurek prowadzi "Poranną rozmowę RMF FM" i publikuje felietony w "Plusie Minusie" (screen YouTube.com/Fakty RMF FM)

Wywiady przeprowadzane przez Roberta Mazurka przestały ukazywać się w "Dzienniku Gazecie Prawnej" (Infor Biznes). Dziennikarz napisał na Twitterze, że "wziął sobie wolne".

"Wszystkich dopytujących o moje wywiady w »Dzienniku«, których tam nie ma informuję, że wziąłem sobie wolne. Po 12 latach uznałem, że mnie się należy. Czy i kiedy wrócę okaże się. Serdeczności" - pisze Mazurek. Dopytywany o szczegóły mówi, że nie ma nic więcej do dodania.

Mazurek publikował wywiady w weekendowych wydaniach "DGP" od lutego ubiegłego roku (ostatni ukazał się 16 listopada). Współpracuje z redakcją, ale nie jest jej etatowym pracownikiem. Według informacji "Presserwisu" dziennik jest zainteresowany utrzymaniem tej współpracy i liczy na kolejne wywiady Mazurka. Redaktor naczelny "DGP" Krzysztof Jedlak informuje krótko, że współpraca z dziennikarzem trwa i więcej nie komentuje.

Mazurek publikuje felietony w "Plusie Minusie", weekendowym dodatku do "Rzeczpospolitej" (Gremi Media). Prowadzi również "Poranną rozmowę RMF FM". We wrześniu został społecznym rzecznikiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego.

(KW, 07.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.