Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 05, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Twój Weekend” do kupienia na aukcji internetowej

Spółka Fire Wall wydaje "Twój Weekend" od marca 2017 roku (fot. Twojweekend.pl)

W serwisie Allegro do 15 grudnia trwa aukcja, w której do nabycia są prawa do tytułu prasowego „Twój Weekend” (Fire Wall), jego domena internetowa oraz konta w mediach społecznościowych.

Spółka Fire Wall, wydawca pisma od marca 2017 roku, wystawiła miesięcznik dla mężczyzn na aukcję bez ceny minimalnej. Oprócz tytułu prasowego i domeny Twojweekend.pl wydawnictwo oferuje nowemu nabywcy m.in. konta w mediach społecznościowych: fanpage na Facebooku @magazyntwojweekend i konto @twojweekend na Instagramie.

W opisie aukcji sprzedawca zapewnia, że miesięczny zysk z działalności w 2018 roku wyniósł ok. 15 tys. zł, a średni nakład pisma 23 tys. egz. „Twój Weekend” nie został zgłoszony do Związku Kontroli Dystrybucji Prasy. Podkreślono też, że „aukcja nie przenosi należności, ani zobowiązań dotychczasowych wydawcy”.

W opisie aukcji zastrzeżono, że dotychczasowy wydawca nie odpowiada na pytania telefonicznie ani za pomocą poczty elektronicznej, lecz wyłącznie w siedzibie spółki po wcześniejszym wpłaceniu kwoty 500 zł. „Proszę nam wybaczyć, ale nie mamy czasu na spotykanie się z każdym onanistą i opowiadanie redakcyjnych anegdot” - wyjaśniono.

(PAZ, 05.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.