Dział: REKLAMA

Dodano: Grudzień 05, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bank BGŻ BNP Paribas partnerem strategicznym Szlachetnej Paczki

W filmie "Pomaganie jest fajne" wzięli udział wolontariusze Szlachetnej Paczki i Banku BGŻ (screen: Youtube.com/BGŻ BNP Paribas)

Bank BGŻ BNP Paribas został partnerem strategicznym akcji Szlachetna Paczka. Bank będzie przez cały rok wspierał działalność projektu w promowaniu idei pomagania ludziom.

Jednym z elementów strategicznego partnerstwa jest kampania „Pomaganie jest fajne”, w ramach której przygotowano 3-minutowe wideo w reżyserii Tomasza Kinttela. W filmie wzięli udział wolontariusze Szlachetnej Paczki i Banku BGŻ. Działania w internecie rozpoczęły się 5 grudnia, od 6 grudnia kampania będzie obecna w telewizji.

Oprócz tego Bank BGŻ przygotował działanie w mediach społecznościowych. Przez 21 dni chatbot Asystent Pomagania dostępny na profilu banku na Facebooku będzie przesyłał użytkownikom wyzwania związane z pomaganiem.

W ramach partnerstwa banku BGŻ i Szlachetnej Paczki za każdą płatność wykonaną przez klientów BGŻ, bank przekaże 1 gr na rzecz Szlachetnej Paczki. W przypadku płatności przez aplikację będą to 2 grosze.

Szlachetna Paczka to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy. Akcja jest realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie Wiosna.

(PD, 05.12.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.