Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aktorzy z filmu ”Miłość jest wszystkim” w spocie Szlachetnej Paczki

W spocie pojawili się aktorzy występujący w filmie "Miłość jest wszystkim" (fot. materiały prasowe)

Joanna Kulig, Julia Wyszyńska, Ola Adamska, Mateusz Damięcki i Leszek Lichota - aktorzy grający w komedii ”Miłość jest wszystkim” - w specjalnym spocie namawiają do wspierania Szlachetnej Paczki.

Spot jest rezultatem współpracy, którą twórcy filmu nawiązali ze Szlachetną Paczką. Można go od piątku oglądać przed każdym seansem filmu ”Miłość jest wszystkim” w sieci kin Cinema City. Od 2 grudnia spot emitowany będzie w telewizji również w TVN.

W ramach wspólnych działań przygotowano także specjalne świąteczne ulotki z hasłem "By święta były piękne dla wszystkich”.

(KOZ, 26.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Borowski dołączył do Nest Warsaw

Paweł Borowski (fot. M.Nasternak/materiały prasowe)

Reżyser Paweł Borowski, były dyrektor kreatywny agencji Ad Fabrika FCB i TBWA Warszawa, dołączył do impresariatu Nest Warsaw.

Borowski reżyseruje reklamy w technikach live action i CGI dla polskich oraz zagranicznych marek, w tym dla Orange, McDonald's, Lipton, Algida, Eurobank, Lotos, Lech, Żywiec.

W 2009 roku Paweł Borowski zadebiutował jako reżyser filmu pełnometrażowego dramatem obyczajowym "Zero". Za ten film pięciokrotnie zdobył Grand Prix na międzynarodowych festiwalach, m.in. w Busanie, São Paulo, Rotterdamie, Monachium. Zdobył również m.in. Złote Grono dla najlepszego filmu i Złotą Kaczkę dla najlepszego aktora Mariana Dziędziela, a także nominację do Orłów za odkrycie roku. Obecnie Borowski kończy prace nad drugim filmem pełnometrażowym "Ja teraz kłamię", którego premiera odbędzie się w 2019 roku (thriller noir). Od 2010 Borowski jest członkiem Polskiej Akademii Filmowej i Europejskiej Akademii Filmowej.

(IKO, 26.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.