Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Kevin sam w domu" znów w święta w Polsacie? Deklaracja prezesa

Polsat pokazuje film "Kevin sam w domu" od lat (screen YouTube)

Polsat dochowa tradycji i pokaże w święta film "Kevin sam w domu".

Zapowiedział to prezes Cyfrowego Polsatu Tobias Solorz podczas konferencji poświęconej wynikom finansowym spółki. - Czy w tym roku święta się odbędą? Tak, odbędą się. Będzie "Kevin sam w domu" - zażartował.

W zeszłym roku w wigilię film "Kevin sam w Nowym Jorku" przyciągnął do Polsatu 4,4 mln widzów. Rok wcześniej "Kevin sam w domu" oglądało 4,3 mln widzów (dane Nielsen Audience Measurement).

(KOZ, 08.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zakończono zdjęcia do serialu TVP "Stulecie Winnych"

Jedną z ról w serialu gra Jan Wieczorkowski (fot. materiały prasowe)

Zakończyły się zdjęcia do nowego serialu obyczajowego Telewizji Polskiej "Stulecie Winnych”, zrealizowanego na motywach sagi Ałbeny Grabowskiej pod tym samym tytułem. Emisja planowana jest wiosną 2019 roku.

Serial opowiada o losach wielopokoleniowej rodziny z podwarszawskiego Brwinowa, wplecionych w wydarzenia XX wieku. Akcja rozpoczyna się z chwilą wybuchu pierwszej wojny światowej, a kończy po stu latach – w czasach współczesnych.

W serialu pojawią się m.in. Kinga Preis, Jan Wieczorkowski, Katarzyna Kwiatkowska, Arkadiusz Janiczek, Olaf Lubaszenko, Rafał Królikowski, Adam Ferency, Iwona Bielska, Katarzyna Wajda oraz Roman Gancarczyk.

Reżyserem "Stulecia Winnych” jest Piotr Trzaskalski. Za zdjęcia odpowiada Witold Płóciennik. Serial na zlecenie TVP produkuje Endemol Shine Polska.

(KOZ, 09.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.