Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Listopad 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Matynia będzie nowym dyrektorem CIR

Tomasz Matynia od listopada 2015 roku do stycznia 2018 roku był szefem gabinetu politycznego ministra zdrowia (screen: Youtube.com/Telewizja wPolsce)

Tomasz Matynia zostanie dyrektorem Centrum Informacyjnego Rządu - poinformował szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk. Matynia na tym stanowisku zastąpi Piotra Matczuka.

Jak informowała Wirtualna Polska, Piotr Matczuk i Anna Plakwicz (dyrektor departamentu obsługi medialnej w kancelarii premiera) byli jednymi z pomysłodawców spotu wyborczego PiS o uchodźcach. Wcześniej odpowiadali za kampanię "Sprawiedliwe sądy", zleconą przez Polską Fundację Narodową.

Tomasz Matynia urodził się w 1990 roku. W 2014 roku ukończył politologię na Uniwersytecie Warszawskim. Od listopada 2015 roku do stycznia 2018 roku był szefem gabinetu politycznego ministra zdrowia. W styczniu przeszedł do KPRM – najpierw do CIR, a od maja był zastępcą dyrektora departamentu studiów strategicznych KPRM. Ponadto od marca zasiada w radzie Centrum Badania Opinii Społecznej jako przedstawiciel premiera. Był też szefem wieluńskich struktur PiS.

(PAP, GDYJ, 07.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Listopad 16, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Partner of Promotion będzie odpowiadać za PR Centralnego Portu Komunikacyjnego

Pod wspólną identyfikacją wizualną będzie funkcjonować m.in. Port Lotniczy "Solidarność" i „Solidarność” Koleje (fot. materiały prasowe)

Partner of Promotion będzie odpowiadać za public relations i public affairs Centralnego Portu Komunikacyjnego. Agencja wygrała postępowanie ofertowe.

Partner of Promotion ma opracować strategię komunikacyjną CPK, a także odpowiadać za komunikację w obszarach edukacji i CSR. W marcu agencja podpisała umowę z Polską Fundacją Narodową.

Podczas kongresu 590 w Rzeszowie została zaprezentowana identyfikacja wizualna CPK. Pod wspólnym znakiem będą funkcjonować m.in. Port Lotniczy „Solidarność” oraz „Solidarność” Koleje. 

Projekt CPK zakłada wybudowanie nowoczesnego lotniska, 37 km na zachód od Warszawy w okolicy Grodziska Mazowieckiego i sieci połączeń drogowych oraz kolejowych na terenie całego kraju.

(PD, 16.11.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.