Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 23, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Discovery uruchomi serwis streamingowy Golf TV, w Polsce od 2020 roku

W serwisie Golf TV będzie można oglądać turnieje golfa na żywo oraz w formule wideo na żądanie (fot. Eurosport/Getty Images/Materiały prasowe)

W styczniu 2019 roku w Stanach Zjednoczonych ruszy serwis streamingowy Golf TV, tworzony przez Discovery we współpracy z organizatorem cyklu turniejów golfowych PGA Tour. W Polsce serwis ma zadebiutować w 2020 roku.

W serwisie Golf TV będzie można oglądać turnieje na żywo oraz w formule VoD. Będzie to m.in. sześć turniejów z cyklu PGA Tour oraz prawie 150 innych turniejów rocznie, w tym The Players Championship, FedExCup Playoffs oraz Presidents Cup. 

W najbliższych latach serwis Golf TV ma być udostępniany w kolejnych krajach: 2019 rok - Australia, Kanada, Włochy, Japonia, Holandia, Portugalia, Rosja, Hiszpania, 2020 rok - Korea Południowa, 2021 rok - Belgia, Chiny, Niemcy, Republika Południowej Afryki, 2022 rok - Dania, Finlandia, Indie, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, 2024 rok – Francja.

Powstanie marki Golf TV jest wynikiem partnerstwa pomiędzy Discovery i PGA Tour, które zostało ogłoszone w czerwcu. Poza usługą Golf TV partnerstwo obejmuje także zarządzanie prawami telewizyjnymi PGA Tour na arenie międzynarodowej. Discovery planuje działania w zakresie dystrybucji treści, aby były one dostępne w kanałach płatnych, ogólnodostępnych i w przestrzeni cyfrowej.

(GDYJ, 23.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 23, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"SNL Polska - Weekend Update" w Showmax.com i Telewizji WP

Prowadzącymi "Weekend Update" pozostają Laura Breszka i Kamil Pruban (screen: Youtube.com/SNL Polska)

Od najbliższego weekendu w serwisie Showmax.com i Telewizji WP oglądać będzie można program "SNL Polska - Weekend Update", satyryczne podsumowanie tygodnia.

Wcześniej "Weekend Update" był elementem "SNL Polska", polskiej wersji amerykańskiego show "Saturday Night Live". Program nadawany był od grudnia 2017 do marca 2018 roku.

Prowadzącymi "Weekend Update" pozostają Laura Breszka i Kamil Pruban. Odcinki mają być udostępniane w soboty o 21 w serwisie Showmax.com, a w niedziele o 20.20 oglądać będzie można je w Telewizji WP. Nagrania będą odbywać się z udziałem publiczności. W sumie powstanie 10 odcinków.

(KOZ, 23.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.