Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 22, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Sandak, były szef TAI, będzie pracować w Superstacji

Tomasz Sandak, były dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej w Telewizji Polskiej, dołączy do zespołu Superstacji - ustalił ”Presserwis”.

- Będzie pracował dla Superstacji, ale nie ma jeszcze określonego konkretnego stanowiska - informuje Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Telewizji Polsat, która jest właścicielem Superstacji.

Tomasz Sandak od lipca 2013 do początku sierpnia 2015 roku był dyrektorem TAI w TVP. Wcześniej pracował m.in. w TVN Warszawa, TVN 24, TV Puls i Radiu Plus.

(KOZ, 22.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 23, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Discovery uruchomi serwis streamingowy Golf TV, w Polsce od 2020 roku

W serwisie Golf TV będzie można oglądać turnieje golfa na żywo oraz w formule wideo na żądanie (fot. Eurosport/Getty Images/Materiały prasowe)

W styczniu 2019 roku w Stanach Zjednoczonych ruszy serwis streamingowy Golf TV, tworzony przez Discovery we współpracy z organizatorem cyklu turniejów golfowych PGA Tour. W Polsce serwis ma zadebiutować w 2020 roku.

W serwisie Golf TV będzie można oglądać turnieje na żywo oraz w formule VoD. Będzie to m.in. sześć turniejów z cyklu PGA Tour oraz prawie 150 innych turniejów rocznie, w tym The Players Championship, FedExCup Playoffs oraz Presidents Cup. 

W najbliższych latach serwis Golf TV ma być udostępniany w kolejnych krajach: 2019 rok - Australia, Kanada, Włochy, Japonia, Holandia, Portugalia, Rosja, Hiszpania, 2020 rok - Korea Południowa, 2021 rok - Belgia, Chiny, Niemcy, Republika Południowej Afryki, 2022 rok - Dania, Finlandia, Indie, Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, 2024 rok – Francja.

Powstanie marki Golf TV jest wynikiem partnerstwa pomiędzy Discovery i PGA Tour, które zostało ogłoszone w czerwcu. Poza usługą Golf TV partnerstwo obejmuje także zarządzanie prawami telewizyjnymi PGA Tour na arenie międzynarodowej. Discovery planuje działania w zakresie dystrybucji treści, aby były one dostępne w kanałach płatnych, ogólnodostępnych i w przestrzeni cyfrowej.

(GDYJ, 23.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.