Dział: INTERNET

Dodano: Październik 16, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Powstała facebookowa Poradnia Influencer Marketingu

Inicjatorem grupy jest Kamil Bolek (fot. materiały prasowe)

Z inicjatywy Kamila Bolka, CMO w LifeTube, powstała Poradnia Influencer Marketingu, która zrzesza ekspertów zajmujących się marketingiem internetowym.

Poradnia Influencer Marketingu to grupa na Facebooku działająca pod nazwą "Influencer marketing – panel ekspercki". Ma być miejscem wymiany doświadczeń i dzielenia się wiedzą z szeroko pojętego influencer marketingu. Przesłane przez członków grupy pytania (należy wcześniej zarejestrować się) będą publikowane wraz z odpowiedzią eksperta.

Na pytania będą odpowiadać zaproszeni do projektu specjaliści w zakresie działań na YouTube, Instagramie, blogach, TikTok czy Facebooku, badacze internetu, eksperci wideo marketingu oraz twórcy internetowi. W projekt poza Kamilem Bolkiem zaangażowali się już: Janina Bąk (Janina Daily), Jan Zając (Sotrender), Maciej Budzich (Mediafun), Wojciech Kardyś (Good For You), Weronika Krzymińska (Gamellon), Aleksandra Szkiłądź (DDOB), Daniel Portka (Szeri by DDOB), Rafał Janik (DDOB), Adam Drzewicki (Matura to Bzdura), Patryk Brzozowski (Kameralnie).

(IKO, 16.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 17, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

WP.pl i 300Polityka na żywo zrelacjonują dzień premiera Morawieckiego

Kamery WP.pl będą towarzyszyć premierowi od samego rana (screen: Wp.pl)

Przez całą środę dziennikarze WP.pl i 300Polityka.pl będą towarzyszyć premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. W ramach akcji #24godzinyzPremierem na stronie głównej Wirtualnej Polski będzie można obejrzeć relację na żywo.

„W środę od rana do wieczora Wirtualna Polska będzie towarzyszyła premierowi Mateuszowi Morawieckiemu. Od porannej kawy, aż po ostatni uścisk dłoni. Wszystko, minuta po minucie, będziecie mogli śledzić na naszej stronie głównej” - zapowiada WP. 300Polityka podaje, że relację będzie też prowadził Łukasz Mężyk.

Internauci będą mogli zadawać pytania premierowi za pośrednictwem mediów społecznościowych i zamieszczonego na stronie WP.pl formularza.

(PD, 17.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.