Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 11, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksandra Latoszek przeszła z Agory do Nais

Aleksandra Latoszek była kierownikiem działu marketingu czasopism w Agorze (fot. materiał prasowy)

W październiku Aleksandra Latoszek została business development manager w Nais (Viamobile), platformie software as a service (SaaS), oferującej rozwiązania przeznaczone do motywowania i angażowania pracowników.

W Nais odpowiada za nawiązywanie relacji z partnerami oraz budowanie portfolio ofert dla pracowników firm korzystających z platformy.

Aleksandra Latoszek przeszła do Nais z Agory, gdzie była kierownikiem działu marketingu czasopism i odpowiadała za promocję tytułów, m.in. "Avanti", "Logo", "Kuchnia" i "Opiekun".

(JOK, 11.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PERSONALIA

Dodano: Październik 19, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cronberg, Dobrzyński i Niewęgłowski odchodzą z rządu P4, operatora sieci Play

Hans Cronberg i Bartosz Dobrzyński, członkowie zarządu P4, zakończą pracę dla Play z końcem roku, a ze stanowisk ustąpią 31 października. Ze stanowiska w zarządzie z końcem stycznia odejdzie także Jacek Niewęgłowski - poinformowała spółka w komunikacie.

Obecnie Hans Cronberg jest dyrektorem ds. technicznych, Bartosz Dobrzyński  dyrektorem ds. marketingu, a Jacek Niewęgłowski dyrektorem ds. strategii sieci Play. Niewęgłowski pozostanie do dyspozycji firmy w charakterze doradcy.

1 listopada na ich miejsce zostaną powołani: Michał Sobolewski (dyrektor ds. Marketingu), Michał Ziółkowski (dyrektor ds. Technicznych) i Wojciech Danieluk  (dyrektor ds. IT i transformacji). 

Spółka nie podała przyczyn tych zmian.  

 

(PAZ, 19.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.