Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya Films producentem kampanii Delta Dental Insurance w USA

Zdjęcia zostały zrealizowane w Warszawie z udziałem międzynarodowej ekipy (screen: Youtube.com/ Papaya Films)

Nowojorskie biuro Papaya Films jest producentem najnowszej kampanii Delta Dental Insurance.

Za kreację odpowiada Publicis North America. Zdjęcia zostały zrealizowane w Warszawie z udziałem międzynarodowej ekipy: reżyserem jest Argentyńczyk Maxi Blanco, a za zdjęcia odpowiadał hiszpański operator Mischa Llunch. Film jest emitowany w USA.

Delta Dental Insurance to jedna z największych firm ubezpieczeniowych z branży dentystycznej – świadczy usługi (ubezpieczeniowe i medyczne) dla ok. 74 milionów Amerykanów.

(AMS, 09.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 10, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Stoch, Żyła, Kubacki i Kot w kampanii Renault

W kampanii występuje m.in. Piotr Żyła (screen: Youtube.com/RenaultPL)

Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Maciej Kot wystąpili w kampanii promującej modele SUV marki Renault: Koleos, Kadjar i Captur.

Kampania będzie realizowana pod hasłem "Dołącz do drużyny Renault", a spoty telewizyjne emitowane w sezonie skoków narciarskich w stacjach TVN, TVP i Polsat.

Dziesięciosekundowy spot, billboard sponsorski oraz tag ofertowy przygotowała agencja Publicis. Za działania realizowane w internecie odpowiada agencja Publicis DWL. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy OMD.

(JOK, 10.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.