Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Promocja gry FIFA 19 bez Cristiano Ronaldo

Portugalski piłkarz jest ambasadorem gry FIFA 19 (screen: YouTube.com/ESPN)

Produkująca gry komputerowe firma EA Sports zdecydowała, że nie będzie wykorzystywać w swoich działaniach marketingowych wizerunku gwiazdy piłki nożnej Cristiano Ronaldo.

Wizerunek Cristiano Ronaldo zniknie m.in. z serwisów internetowych i działań promocyjnych związanych z grą FIFA 19, której piłkarz jest ambasadorem.

Decyzja tłumaczona jest oskarżeniami o gwałt kierowanymi pod adresem Portugalczyka. Kilka dni temu prawnicy Amerykanki Kathryn Mayorga’i złożyli w sądzie w stanie Nevada pozew przeciwko Cristiano Ronaldo. Jest on oskarżany o gwałt, do którego miało dojść latem 2009 roku w Las Vegas.

Zaniepokojenie oskarżeniami wyrazili również inni sponsorzy piłkarza, m.in. Nike i Danz.

(LL, 08.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Papaya Films producentem kampanii Delta Dental Insurance w USA

Zdjęcia zostały zrealizowane w Warszawie z udziałem międzynarodowej ekipy (screen: Youtube.com/ Papaya Films)

Nowojorskie biuro Papaya Films jest producentem najnowszej kampanii Delta Dental Insurance.

Za kreację odpowiada Publicis North America. Zdjęcia zostały zrealizowane w Warszawie z udziałem międzynarodowej ekipy: reżyserem jest Argentyńczyk Maxi Blanco, a za zdjęcia odpowiadał hiszpański operator Mischa Llunch. Film jest emitowany w USA.

Delta Dental Insurance to jedna z największych firm ubezpieczeniowych z branży dentystycznej – świadczy usługi (ubezpieczeniowe i medyczne) dla ok. 74 milionów Amerykanów.

(AMS, 09.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.