Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wicedyrektor TVP Polonia startuje w wyborach z listy PiS

Filip Frąckowiak był związany z "Teleexpressem" TVP (2004-2007) i z TVP Info (2007-2011) (screen: YouTube/Telewizja w Polsce)

Filip Frąckowiak, zastępca dyrektora TVP Polonia, kandyduje w wyborach samorządowych do Rady Warszawy z listy PiS.

Filip Frąckowiak informuje, że wystąpił z prośbą do Telewizji Polskiej o udzielenie urlopu bezpłatnego na czas trwania kampanii.

- Taki urlop został mi udzielony na okres od 15 września do 21 października – dodaje Frąckowiak, który jest także warszawskim radnym PiS obecnej kadencji.

Według "Zasad etyki dziennikarskiej w Telewizji Polskiej" przyjętych w 2012 roku, dziennikarz kandydujący w wyborach musi zawiesić swoją działalność dziennikarską na czas kampanii wyborczej, a w przypadku uzyskania mandatu, także w czasie jego wykonywania. Nie może także m.in. wspierać kampanii wyborczych, brać udziału w pracach komitetów, prowadzić agitacji na rzecz partii politycznych czy publicznie manifestować własnych preferencji politycznych lub ideologicznych.

 

(GDYJ, 07.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 08, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dyrektor programowa i jeden z jej zastępców odchodzą z Telewizji Puls

(Screen: YouTube.com/TV Puls)

Z Telewizją Puls rozstają się dyrektor programowa Magdalena Błaszczyk i jeden z jej zastępców Jacek Ściobłowski - dowiedział się "Presserwis".

Jak ustaliliśmy, decyzję o zakończeniu współpracy z nimi podjął prezes spółki Dariusz Dąbski. Zarówno Magdalena Błaszczyk, jak i Jacek Ściobłowski zostali zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy.

- Jedyną stałą w biznesie jest zmiana, więc również my próbujemy różnych ustawień po swojej stronie boiska. Obecnie ja pełnię funkcję dyrektora programowego, struktura jest płaska i oparta na kompetencjach i sile całego zespołu - wyjaśnia Dariusz Dąbski.

Magdalena Błaszczyk była dyrektor programową Telewizji Puls od czerwca 2017 roku. Wcześniej pracowała m.in. w Telewizji Polskiej, kierując TVP HD. Z Pulsem związana była już w latach 2008-2012.

Jacek Ściobłowski od kwietnia 2017 roku był zastępcą dyrektora programowego ds. strategii programowej. Wcześniej w latach 2012-2014 zajmował stanowisko menedżera Pulsu 2. W latach 2001-2012 pracował w ATM Grupie.

Stanowiska zastępcy dyrektora programowego zajmują nadal Katarzyna Bojarska (ds. zakupów programowych) i Magdalena Chajewska (ds. selekcji programowej), Magdalena Goszczycka (zastępca dyrektora programowego ds. TV Puls) i Bartłomiej Grałek (zastępca dyrektora programowego ds. Puls 2).

Telewizja Puls ma dwa kanały naziemne: TV Puls i Puls 2.

(KOZ, 08.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.