Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 04, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jaki i Trzaskowski wystąpią w programie "Klasa" w TVN 24

Nagranie z Rafałem Trzaskowskim realizowano bez obecności Patryka Jakiego i na odwrót (fot. materiały prasowe TVN)

Zanim dwaj główni kandydaci na prezydenta Warszawy - Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski - spotkają się na telewizyjnej debacie, wezmą udział w programie "Klasa" TVN 24 w najbliższą sobotę.

"Klasa" to program polityczno-rozrywkowy, w którym kandydaci Zjednoczonej Prawicy i Koalicji Obywatelskiej będą odpowiadać na pytania dzieci i wykonywać przygotowane przez nie zadania. Jak informuje stacja, "w szkolnej klasie kandydaci tańczyli, śpiewali, (...) odpowiadali na pytania z życia prywatnego". Format realizowano już w wielu krajach, we Francji odcinek specjalny "Klasy" z udziałem przyszłego prezydenta Emmanuela Macrona przygotowano podczas kampanii wyborczej.
TVN 24 wyemituje "Klasę" 6 października o 21. Jak ustaliliśmy, Patryk Jaki i Rafał Trzaskowski nie spotkali się na planie programu - nagrania każdego realizowane były osobno.

(PD, 04.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.