Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 03, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wywiady Grażyny Torbickiej w TVN Fabuła

Grażyna Torbicka porozmawia m.in. z Agnieszką Holland i Małgorzatą Szumowską (screen YouTube.com)

TVN Fabuła pokaże cykl wywiadów Grażyny Torbickiej "Grażyna Torbicka zaprasza". Data emisji nie jest jeszcze znana.

"Nagrałam dla TVN Fabuła cykl długich rozmów" - powiedziała serwisowi Wideoportal.tv Grażyna Torbicka. Dziennikarka rozmawiała m.in. z Agnieszką Holland i Małgorzatą Szumowską. "To są takie rozmowy z udziałem publiczności dotyczące nie tylko kina, ale właściwie życia artysty we współczesnym świecie" - dodała.

Szefowa kanałów fabularnych TVN i Discovery Polska Małgorzata Jopek potwierdza, że w ramówce TVN Fabuła znajdzie się cykl Grażyny Torbickiej. - Nie podjęłam jeszcze decyzji dotyczącej daty emisji ani ilości odcinków - informuje Jopek.

Grażyna Torbicka w marcu 2016 roku odeszła z Telewizji Polskiej. Od tego czasu okazjonalnie współpracuje z TVN i tworzy festiwal filmowy Dwa Brzegi w Kazimierzu nad Wisłą.

(KOZ, 03.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.