Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 29, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Prokop promuje piwo na YouTube

Marcin Prokop co piątek będzie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi (screen YouTube/ Browar Namysłów TV)

Prezenter telewizyjny Marcin Prokop prowadzi program internetowy "Z tymi co się znają", który będzie dostępny na kanale Browar Namysłów TV na YouTube.

Program zadebiutował w piątek o godz. 17. Zaplanowano 20 odcinków.

Prokop co piątek będzie rozmawiał z zaproszonymi gośćmi, którzy opowiedzą o swoich pasjach. W programie pojawią się m.in. youtuber Sylwester Wardęga, Przemysław Kossakowski, Tomasz Bagiński. 

(IKO, 29.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trzy Złote Delfiny dla Polski w Cannes

Wojciech Jeżowski ze Złotym Delfinem (fot. Tank Group)

Trzy złote i trzy srebrne statuetki delfinów otrzymały polskie firmy na tegorocznym Corporate Media & TV Awards w Cannes. Wojciech Bojanowski z TVN dostał nagrodę Best Director.

Złotego Delfina w kategorii Film interaktywny otrzymała firma producencka Black Rabbit (od września jest częścią Tank Group). Nagrodzona produkcja "Data Center Attack: The Game" (powstała dla firmy Trend Micro) opowiada o cyberzagrożeniach dla dużych organizacji. Wojciech Jeżowski wraz z Black Rabbit stworzył aplikację do robienia filmów interaktywnych. 

Złoto zdobyło także Centrum Nauki Kopernik w kategorii Dokumenty 360 stopni za film "Hallo Ziemia". W kategorii Lifestyle, art, music & culture Złotego Delfina otrzymał EdukatorFilm Media Group za "Film literature. Jan Kochanowski »Lament VIII«".

W kategorii Pozyskiwanie funduszy, non profit i CSR Srebrnego Delfina otrzymał Crusar za projekt aktywizacji seniorów. W kategorii Adventure & Travel srebro zdobył TVN za produkcję "Mongolia", zrealizowaną przez Martynę Wojciechowską.
W kategorii Webisodes Srebrnego Delfina otrzymała firma Pit Factory za projekt "Muzeum? Żebyś wiedział!" dla Muzeum Narodowego w Poznaniu.

W kategorii Production arts & crafts nagrodę dla najlepszego reżysera otrzymał Wojciech Bojanowski (TVN) za reportaż "Śmierć na komisariacie". Ponadto uznano, że najlepszy scenariusz miał reportaż "Ofiara Hitlera" (TVN).

(IKO, 01.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.