Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 26, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Interia.pl sprawdzi prawdomówność kandydatów na prezydentów miast

Zweryfikowane odpowiedzi kandydatów na prezydentów miast zostaną opublikowane w serwisie wyborów samorządowych Interia.pl (materiały prasowe)

Użytkownicy Interia.pl w ramach zorganizowanej przez portal akcji #WybieramŚwiadomie będą mieli możliwość zadania pytań kandydatom na prezydentów miast. Odpowiedzi zostaną poddane fact-checkingowi i zweryfikowane przez analityków portalu Demagog.org.pl.

Dziennikarze Interia.pl poprzez formularz kontaktowy na stronie będą zbierać informacje o problemach mieszkańców największych miast w Polsce. Zebrane zagadnienia zostaną wysłane w formie pytań do kandydatów na prezydentów. Odpowiedzi będą publikowane między 8 a 10 października w serwisie „Wybory Samorządowe 2018”.

Portal rozpoczął współpracę z Demagog.org.pl, którego analitycy będą weryfikować odpowiedzi kandydatów i wystawią im oceny z uzasadnieniem.

(PD, 26.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.