Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 24, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tank łączy się z Black Rabbit w Tank Group

Lucyna Stróżak, Wojciech Jeżowski i Magdalena Olak działają razem w ramach Tank Group (fot. materiały prasowe)

Studio Tank Production wykupiło mniejszościowy pakiet udziałów firmy producenckiej Black Rabbit. Podmioty nawiązały współpracę i działają w ramach Tank Group.

Jak ustalił "Presserwis", Tank Production wciąż jest zarządzane przez Magdalenę Olak, zaś Black Rabbit przez Wojciecha Jeżowskiego. Działami produkcji obu firm pokieruje Lucyna Stróżak.

W ramach Tank Group stworzono kompleksową ofertę produkcji reklam telewizyjnych i kontentu wideo. Firmy podkreślają, że kompetencje Tank i Black Rabbit uzupełniają się. Tank produkuje reklamy dla takich klientów jak Ikea, Grupa Lotos, T-Mobile. Ponadto rozwija się w obszarze produkcji fabularnych (Tank jest współproducentem pełnometrażowego filmu "Volterra" w reżyserii Jacka Borcucha z udziałem Krystyny Jandy i Kasi Smutniak, którego premiera odbędzie się w 2019 roku). Z kolei Black Rabbit realizuje filmy branded content, digital i reklamy (poza produkcją tworzy także kreacje). Firmy Tank i Black Rabbit współpracowały już przy kilku projektach.

(IKO, 24.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: REKLAMA

Dodano: Wrzesień 25, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Przejdźmy na Ty" – nowa platforma komunikacji marki Tyskie

Kampania Piwowarska startuje z nową platformą komunikacji marki Tyskie – pod hasłem "Przejdźmy na Ty".

Koncepcją kreatywną „Przejdźmy na Ty” marka chce powrócić do swoich korzeni i przypomnieć, że Tyskie od lat zbliża ludzi i zachęca do przełamywania barier.  

W ramach kampanii w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych emitowane są 30-sekundowe spoty. Kampania prowadzona jest także w internecie. 

Za działania odpowiadają: agencja Bardzo – kreacja i przygotowanie spotu telewizyjnego, Oto Film – produkcja, duet Konqubinat – reżyseria, dom mediowy Zenith – planowanie i zakup mediów, Tailor Made PR – działania PR, agencja Gong – digital.

(JOK, 25.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.