Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 20, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje dziennikarka Krystyna Grzybowska

Krystyna Grzybowska miała 77 lat (screen: Youtube.com/Portal wPolityce)

W wieku 77 lat zmarła Krystyna Grzybowska, dziennikarka i publicystka związana ostatnio m.in. z tygodnikiem „Sieci”, „Gazetą Polską” i serwisem wPolityce.pl.

Informację o jej śmierci podali na Twitterze m.in. Samuel Perreira, szef portalu Tvp.info oraz Marcin Wikło z tygodnika „Sieci”.

Krystyna Grzybowska w latach 90. była korespondentką „Rzeczpospolitej” w Bonn. W ostatnich latach współpracowała z tygodnikami „Wprost”, „Sieci” i „Gazetą Polską”, „Niezależną Gazetą Polską - Nowe Państwo” i portalem wPolityce.pl. Zajmowała się głównie polską polityką zagraniczną i stosunkami polsko-niemieckimi.

Była żoną zmarłego w 2009 roku Macieja Rybińskiego, publicysty i felietonisty m.in. „Rzeczpospolitej”, „Wprost” i „Faktu”.

(PAZ, 20.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.