Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Super Express” wraca do punktów Ruchu

(fot. Ruch SA)

Dziennik ”Super Express” (Grupa ZPR Media) od poniedziałku 17 września będzie ponownie dostępny w punktach firmy kolporterskiej Ruch SA - ustalił Press.pl.

Przed tygodniem, w piątek 7 września, spółki ZPR Media i Time wypowiedziały długoterminowe umowy na dystrybucję prasy z Ruchem. Powodem decyzji było rosnące zadłużenie firmy kolporterskiej wobec tych podmiotów. Od poniedziałku 10 września ”Super Express” nie trafia do punktów Ruchu. Kilka dni temu rzeczniczka Grupy ZPR Media Monika Polewska powiedziała ”Wiadomościom” TVP 1, że Ruch zalega wydawnictwu ok. 10 mln zł.

Od miesięcy Ruch zalega z płatnościami wobec części wydawców. - Rozpoczęliśmy dokonywanie regularnych płatności na rzecz naszych kontrahentów - poinformował w piątek Press.pl  Joanna Dzwonkowska, rzeczniczka Ruchu.

Jak się dowiedzieliśmy, od poniedziałku ”Super Express” będzie ponownie dostępny w punktach Ruchu. 

(KOZ, 14.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Najsztub ukarany grzywną za jazdę bez uprawnień, ubezpieczenia i przeglądu

Piotrowi Najsztubowi grozi do 3 lat więzienia (fot. archiwum "Press")

Dziennikarz Piotr Najsztub ma zapłacić 3 tysiące złotych grzywny i pokryć koszty sądowe za jazdę bez uprawnień, brak ubezpieczenia i przeglądu - orzekł  Sąd Rejonowy w Piasecznie. Wyrok nie jest prawomocny. Za spowodowanie wypadku Najsztub będzie odpowiadał w postępowaniu karnym przed tym samym sądem. 

Wyrok został wydany 3 września bez udziału stron postępowania, czyli policji oraz dziennikarza. 

Najsztub odpowiadał za to, że 5 października 2017 roku w Konstancinie-Jeziornie jechał bez prawa jazdy, a auto nie miało obowiązkowej polisy OC oraz ważnego przeglądu, który dopuszczałby pojazd do ruchu. Dziennikarz spowodował wtedy na przejściu dla pieszych wypadek i potrącił starszą kobietę, za co będzie odpowiadał w postępowaniu karnym przed tym samym sądem. Pierwsza rozprawa zaplanowana jest na 9 listopada. Za spowodowanie wypadku grozi do 3 lat więzienia. 

Piotr Najsztub zgodził się na publikowanie jego nazwiska. 

(PAP, PAZ, 14.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.