Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czwartego sezonu ”Ucha Prezesa” może nie być na YouTube

Twórcą "Ucha Prezesa" jest Robert Górski, lider Kabaretu Moralnego Niepokoju (screen YouTube.com)

Na 15 listopada zaplanowano w serwisie Showmax.com premierę czwartego sezonu serialu satyrycznego ”Ucho Prezesa”. Z ustaleń ”Presserwisu” wynika, że tym razem produkcja nie będzie trafiać na YouTube. ”Ucho Prezesa” pozostaje w Telewizji WP.

”Ucho Prezesa” to serial stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Produkcja zadebiutowała 9 stycznia 2017 roku w serwisie YouTube. Miesiąc później, w połowie lutego, serial trafił do polskiej wersji Showmax, gdzie można było oglądać premierowe odcinki. Dopiero później trafiały one na YouTube. Identyczny model dystrybucji zastosowano przy drugim i trzecim sezonie.

Z informacji ”Presserwisu” wynika, że czwarty sezon ma już nie być dostępny na YouTube. Robert Górski pytany, czy faktycznie nowych odcinków nie będzie w serwisie YouTube, odpowiada: - Może być, że nie. Rozmowy trwają.

Górski odsyła do przedstawicieli Showmaksa, ale ci nie komentują naszych ustaleń. - W tej chwili mogę zdradzić jedynie, że premiera czwartego sezonu "Ucha Prezesa" planowana jest na 15 listopada - ucina Magdalena Marzec, communications and social media manager Showmax.

Robert Górski informuje, że serial ”Ucho Prezesa” dalej będzie można oglądać w naziemnej Telewizji WP. Serial trafił do tej stacji na początku 2018 roku. Jest to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce Telewizji WP.

Producentem ”Ucha Prezesa” jest Showmax, a producentem wykonawczym - firma TPQLS Marcina Deca i Wojciecha Orszulaka.

Kanał UchoPrezesa w serwisie YouTube.com subskrybuje ponad 470 tys. użytkowników. Zamieszczone na nim materiały wyświetlono dotychczas ponad 150 mln razy.

(KOZ, 14.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.