Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziennikarze sportowi skomentują wydarzenia piłkarskie w nowym programie Canal+ Sport

Program "Piłka z góry” poprowadzi Daria Kabała-Malarz (fot. materiały prasowe)

Od niedzieli Canal+ Sport emitować będzie nowy program "Piłka z góry" poświęcony piłce nożnej.

Prowadząca Daria Kabała-Malarz porozmawia o najważniejszych piłkarskich wydarzeniach z dziennikarzami sportowymi. W pierwszym wydaniu "Piłki z góry" gośćmi będą dyrektor programowy segmentu Sport w Ringier Axel Springer Polska Michał Pol, redaktor naczelny WP SportoweFakty Michał Kołodziejczyk, zastępca kierownika działu sportowego "Rzeczpospolitej" Piotr Żelazny i współtwórca kanału Łączy nas piłka Jakub Polkowski.

Program "Piłka z góry” będzie emitowany w niedziele o 10. Ma być realizowany na żywo w Panorama Sky Bar na 40. piętrze warszawskiego hotelu Marriott.

(KOZ, 14.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jacek Kurski: Ipsos przeprowadzi sondaż exit poll dla TVP, TVN i Polsatu

Jacek Kurski (fot. Simona Supino/"Press")

Firma Ipsos zrealizuje sondaże exit poll w wyborach samorządowych jednocześnie dla Telewizji Polskiej, TVN i Polsatu – poinformował prezes TVP Jacek Kurski.

- Chcieliśmy to przeprowadzić sami, ale nie było takiej oferty na rynku. Był jeden sprawdzony wykonawca, czyli Ipsos, który jednak miał ofertę otwartą dla wszystkich uczestników rynku - powiedział "Presserwisowi" Jacek Kurski. - Mieliśmy do wyboru być z innymi albo nie mieć exit poll w ogóle. W związku z tym będziemy je mieli nie tylko z TVN i Polsatem, ale chyba jeszcze z Onetem - dodał.

Dane do sondaży exit poll mają być zbierane w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Białymstoku i Kielcach.

Wybory samorządowe odbędą się 21 października 2018 roku. Dwa tygodnie później - 4 listopada - odbędzie się druga tura.

Ipsos przeprowadził badania exit poll dla trzech głównych nadawców podczas ostatnich wyborów parlamentarnych w 2015 roku.

Do zamknięcia wydania "Presserwisu" nie udało się nam uzyskać komentarza TVN, Polsatu i Onetu.

(GDYJ, 14.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.