Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ekranizacja powieści Remigiusza Mroza ma trafić do serwisu Player.pl

TVN na razie nie wypowiada się na temat produkcji (fot. Flickr.com/Remigiusz Mróz)

TVN pracuje nad nowym serialem, który zostanie udostępniony w należącym do stacji serwisie Player.pl. Ma to być ekranizacja cyklu powieści Remigiusza Mroza o prawniczce Joannie Chyłce.

"Ruszyły zdjęcia do serialu TVN z Chyłką! Do obejrzenia będzie już jesienią na player.pl" – napisał na Facebooku Remigiusz Mróz.

TVN na razie nie wypowiada się na temat produkcji. – Nie komentuję – ucina Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN Discovery Polska, odpowiedzialny m.in. za digital.

(KOZ, 13.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Janowski o rozstaniu z TVP i „Jaka to melodia?” z Norbim

Robert Janowski po 21 latach przestał prowadzić teleturniej „Jaka to melodia?” (screen Telewizja WP)

Robert Janowski, którego w roli prowadzącego „Jaka to melodia?” zastąpił od nowego sezonu Norbi,  powiedział w wywiadzie dla serwisu WP Teleshow, że nie chciał sygnować nowej koncepcji programu TVP, z którą było mu "nie po drodze". Przyznał, że widział nowe odcinki teleturnieju z Norbim.

- Wszystko kiedyś się kończy. Nikt nie przewidywał, że to będzie tak długo trwało – powiedział Janowski w rozmowie z WP Teleshow. Przyznał, że żal mu widzów, którym poświęcił połowę zawodowego życia. 

Janowski powiedział, że TVP miała swój pomysł na program, a jemu było z tym „nie po drodze”. Był też pytany o nowe odcinki z Norbim w roli prowadzącego. - Obejrzałem zwykły odcinek, tygodniowy i jeden weekendowy. No, inny jest. Ja się nie będę wypowiadał, państwo sami ocenią – skomentował Janowski.

Jak pisaliśmy w „Presserwisie”, pierwsze odcinki ”Jaka to melodia?” z Norbim w roli prowadzącego zgromadziły w TVP 1 mniej widzów niż wydania programu z Robertem Janowskim na początku sezonu jesiennego przed rokiem.

Katarzyna Baczyńska, tv director w domu mediowym Codemedia, zwraca uwagę, że na razie jest jeszcze za wcześnie na ocenę wyników teleturnieju ”Jaka to melodia?”. Jednak przyznaje: - Jest gorzej niż w zeszłym roku w tym samym okresie, ale musimy pamiętać o spadku całej anteny, więc spadek widowni ”Jaka to melodia?” rok do roku może być pośrednio wynikiem tego.

Robert Janowski, który po 21 latach przestał prowadzić teleturniej „Jaka to melodia?”, negocjuje warunki prowadzenia nowego programu, który ma trafić na antenę wiosną. 

RAQ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.