Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polska Fundacja Narodowa ma rzeczniczkę

Magdalena Dobrzyńska objęła nowo utworzone stanowisko (screen twitter.com/Fundacja_PFN)

Magdalena Dobrzyńska objęła nowo utworzone stanowisko rzeczniczki prasowej Polskiej Fundacji Narodowej. Wcześniej pracowała w Dowództwie Wojsk Obrony Terytorialnej, którego była rzeczniczką od stycznia do kwietnia 2017 roku. 

"W dniu prezentacji projektu #ILOVEPOLAND przedstawiamy Państwu rzecznika Polskiej Fundacji Narodowej - Magdalenę Dobrzyńską" - poinformowała w środę na Twitterze PFN. To nowe stanowisko.

W marcu PNF podpisała umowę z agencją public relations Partner of Promotion, która zajmowała się obsługą dziennikarzy zgłaszających się do fundacji po informacje dotyczące jej działalności.

(JOK, 13.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Bierzyński nie kandyduje do PE, ale może doradzać Biedroniowi

Jakub Bierzyński jest prezesem OMD (fot. Press/Wojciech Surdziel)

Jakub Bierzyński, prezes grupy mediowej OMD, zaprzecza doniesieniom Wirtualnej Polski, jakoby miał kandydować do Parlamentu Europejskiego.

Taką informację podał w środę serwis Wiadomosci.wp.pl. Opierając się na nieoficjalnych informacjach, WP napisała, że prezydent Słupska Robert Biedroń ma wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego z list nowego ruchu, a wraz z nim Jakub Bierzyński.

– Nie kandyduję do europarlamentu, nic mi na ten temat nie wiadomo. Byłoby fajnie, gdyby WP zweryfikowała te spekulacje, ale nikt ze mną w tej sprawie się nie kontaktował – mówi "Presserwisowi" Bierzyński.

WP podała również, że Bierzyński (który doradzał kiedyś Ryszardowi Petru, byłemu liderowi Nowoczesnej) jest doradcą wizerunkowym Roberta Biedronia. – Nie czuję się doradcą Biedronia, spotkałem się z nim dwa razy. Ale nie oznacza, że tak się nie stanie. Określę się w ciągu dwóch tygodni – mówi prezes OMD.

Jakub Bierzyński publikuje na łamach m.in. "Newsweeka", "Polityki", Gazeta.pl. Na fanpage'u tygodnika "Newsweek Polska" w czwartki prowadzi program "Bierzyński na żywca".

Prezydent Słupska Robert Biedroń zapowiedział w ubiegłym tygodniu, że nie będzie ubiegać się o reelekcję. Do końca roku zamierza odwiedzić ponad 40 miejscowości i spotkać się z ich mieszkańcami, a w lutym ogłosi nowy projekt polityczny

(IKO, 13.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.