Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ringier Axel Springer Polska zamiast Grupy Onet-RAS Polska

W ramach Ringier Axel Springer Polska współpracować ma siedem spółek wchodzących dotąd w skład Grupy Onet-RAS Polska

Siedem spółek należących do Grupy Onet-RAS Polska połączono w jeden podmiot prawny – Ringier Axel Springer Polska. Nową spółkę reprezentuje pięcioosobowy zarząd, na czele którego stanął Mark Dekan.

Fuzja obejmuje spółki wchodzące w skład Grupy Onet-RAS Polska: DreamLab sp. z o.o, Media Impact Polska sp. z o.o., GoBrands sp. z o.o., OnetMarketing sp. z o.o., Onet Holding sp. z.o.o., Onet SA oraz Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o. Od września funkcjonują pod jedną nazwą jako Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.

Prezesem Ringier Axel Springer Polska został Mark Dekan. W zarządzie nowej spółki znaleźli się: Aleksander Kutela, który objął stanowisko wiceprezesa zarządu, Krzysztof Stopa – chief financial officer (CFO), Marcin Boroszko – chief sales officer (CSO) oraz Jovan Protic – chief operational officer (COO).

(PD, 13.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 13, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Orłoś startuje z autorskim kanałem na YouTube

Maciej Orłoś był przez 25 lat związany z Telewizją Polską (fot. materiały prasowe)

Dziennikarz Maciej Orłoś w najbliższy poniedziałek ruszy z nowym autorskim kanałem w serwisie YouTube.

Na kanale dziennikarz będzie publikować m.in. vlogi, wywiady z osobowościami telewizyjnymi i youtuberami, a także materiały odsłaniające kulisy pracy dziennikarskiej. Pierwsze wideo zostanie opublikowane w poniedziałek 17 września, o godzinie 17.

Kanał tworzony jest we współpracy z siecią partnerską Video Brothers. Producentami są Orłoś Studio i Agencja Show Central. Za realizację i montaż odpowiada firma Sky Video.

Nie jest to pierwszy projekt Orłosia w internecie. Od połowy kwietnia prowadził na Facebooku program "Okiem Orłosia". Program był nadawany na żywo co dwa tygodnie. Ostatni materiał pochodzi z 10 lipca.

Dziennikarz z końcem lipca rozstał się z Telewizją WP, w której początkowo był gospodarzem programu informacyjnego "Dziejesię", a później "Infoteki" i talk-show "Orłoś kontra". Przez 25 lat był związany z Telewizją Polską.

(PD, 13.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.