Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Transmitując festiwal w Kielcach, TVP 2 była liderem rynku

Wśród prowadzących festiwal byli Kajra i Sławomir (screen Vod.tvp.pl)

Średnio 1,75 mln widzów oglądało w TVP 2 transmisję Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach.

W piątek 7 września impreza przyciągnęła do Dwójki 1,99 mln widzów, a w sobotę 8 września - 1,44 mln widzów. TVP 2, transmitując imprezę, zdobyła 15,63 proc. udziału w rynku. W porze jej nadawania miała najwyższy udział spośród wszystkich telewizji - TVP 1 uzyskał 13,38 proc., Polsat - 8,09 proc., a TVN - 7,7 proc.

Podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej wystąpili m.in. Akcent, Boys, Bayer Full, Weekend, Kate Ryan i Stachursky.

Organizatorem imprezy było miasto Kielce, a TVP - producentem artystycznym. Władze miasta podpisały umowę o współpracy z telewizją publiczną na trzy lata.

Dla porównania 55. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w TVP 1 i TVP Polonia (8-10 czerwca) śledziło 1,98 mln widzów.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 12.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konflikt gwiazd telewizji TVN w mediach społecznościowych

Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek-Majdan (kolaż - screen: Youtube.com/Gala, screen: Youtube.com/TVN Style)

Kinga Rusin („Agent”, „Dzień dobry TVN”) i Małgorzata Rozenek-Majdan („Perfekcyjna pani domu”, „Projekt Lady”) pokłóciły się w mediach społecznościowych. 

Zaczęło się od skrytykowania na Instagramie przez modelkę Joannę Krupę („Top Model”) Małgorzaty Rozenek-Majdan za udział w kampanii reklamowej producenta kosmetyków, który znajduje się na  sporządzonej przez organizację PETA liście marek testujących produkty na zwierzętach. Rozenek odpowiedziała, że firma, z którą współpracuje, zapewniła ją o niestosowaniu takich praktyk. Dodatkowo zarzuciła Krupie, że ta zaatakowała ją, ponieważ modelka sama nieskutecznie starała się o kontrakt reklamowy u tego producenta.

Do sporu włączyła się Kinga Rusin, która jest właścicielką firmy produkującej naturalne kosmetyki. Podkreśliła, że dla niej dobro zwierząt jest priorytetem i nigdy nie dopuściłaby do testowania produktów ich kosztem. 

„Walka o prawa zwierząt jest dla mnie bardzo ważna. Tylko ja nie wykorzystuję jej do promocji swoich kosmetyków, tak jak Kinga Rusin” - odparła Rozenek. 

Kinga Rusin opublikowała na Facebooku obszerny post, w którym odniosła się do tych słów.

„Nie pozwolę, żeby wypindrzona, sztuczna lala, wdzięcząc się do kamery przekreślała jednym koślawym zdaniem ideały, o które walczę od lat! Rozenek zarzuca mi wykorzystywanie w biznesie walki o prawa zwierząt. Co za żałosna próba obrony jej własnej hipokryzji! No i, pomijając bezczelność, gdzie tu logika!? Właśnie ze względu na prawa zwierząt zrezygnowałam z olbrzymiej kasy w Chinach nie wchodząc tam z moją marką mimo wielu propozycji z tamtej strony! Czy Rozenek zrezygnowała z reklamy czyli pieniędzy, kiedy dowiedziała się że marka, z którą podpisała kontrakt testuje produkty na rynek chiński na zwierzętach?! Z tego co widzę, nie. Jedno mówi, a drugie robi. Widocznie dla niej nie istnieją wartości wyższe - liczy się kasa” - m.in. napisała Rusin (pisownia oryginalna).

„Kochani, nie oczekujcie ode mnie żadnej reakcji. Jest mi po prostu, po ludzku, przykro…” - napisała w tej sprawie Rozenek na Instagramie.  

(PAZ, 12.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.