Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jest śledztwo w sprawie próby podpalenia mieszkania Krzysztofa M. Kaźmierczaka

Krzysztof M. Kaźmierczak poinformował o decyzji prokuratury na Facebooku publikując skan zawiadomienia. (fot. Facebook.com/KrzysztofMKazmierczak)

Prokuratura Rejonowa Poznań Stare Miasto wszczęła śledztwo w sprawie próby podpalenia mieszkania dziennikarza śledczego i przedstawiciela Komitetu Społecznego im. Jarosława Ziętary Krzysztofa M. Kaźmierczaka.

O decyzji prokuratury dziennikarz poinformował na Facebooku, publikując skan zawiadomienia. Kaźmierczak podał, że w nocy z 1 na 2 września doszło do nieudanej próby podpalenia jego mieszkania. Dziennikarz poinformował o zdarzeniu m.in. policję. Ta zabezpieczyła ślady, jednak na miejscu zdarzenia nie stwierdziła zapachów substancji łatwopalnych i śladów ognia.

Krzysztof M. Kaźmierczak jest świadkiem w procesie Aleksandra G., oskarżonego o podżeganie do zabójstwa dziennikarza Jarosława Ziętary. O wyjaśnienie śmierci kolegi Kaźmierczak zabiega od wielu lat.

(PD, 12.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.