Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Robert Stanilewicz odchodzi z TVN 24 BiS

Robert Stanilewicz: - Ponad 16 lat w jednym miejscu - nawet najlepszym - to dość długo, by poczuć zew nowej przygody (screen Tvn24bis.pl)

Dziennikarz ekonomiczny Robert Stanilewicz po ponad 16 latach latach rozstaje się z Grupą TVN.

Robert Stanilewicz napisał na Twitterze: "Szanowni Państwo, Moi Drodzy, Odchodzę z Grupy TVN. Dziękuję wszystkim, których spotkałem na tej drodze".

Dziennikarz zapewnia, że to on zdecydował o odejściu. - Ponad 16 lat w jednym miejscu - nawet najlepszym - to dość długo, by poczuć zew nowej przygody - mówi Stanilewicz. - Nie wydarzyło się teraz nic szczególnego, co powodowałoby wprost tę decyzję. Chcę spróbować swojej własnej drogi i swoich własnych pomysłów. Będę najprawdopodobniej działać na własną rękę, chyba że pojawią się jakieś propozycje, czego nie mogę wykluczyć. Nie przechodzę do żadnych mediów tradycyjnych - informuje dziennikarz.

Ostatnio w TVN 24 BiS był on gospodarzem programu "Bilans". Wcześniej prowadził m.in. serwisy ekonomiczne i programy w TVN 24 i TVN CNBC.

Wcześniej z TVN 24 BiS odeszli Kamila Kalińczak i Łukasz Kijek (oboje do Agory), Patrycjusz Wyżga (do Programu III Polskiego Radia), a Katarzyna Werner wróciła do TVN 24.

(KOZ, 12.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Transmitując festiwal w Kielcach, TVP 2 była liderem rynku

Wśród prowadzących festiwal byli Kajra i Sławomir (screen Vod.tvp.pl)

Średnio 1,75 mln widzów oglądało w TVP 2 transmisję Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach.

W piątek 7 września impreza przyciągnęła do Dwójki 1,99 mln widzów, a w sobotę 8 września - 1,44 mln widzów. TVP 2, transmitując imprezę, zdobyła 15,63 proc. udziału w rynku. W porze jej nadawania miała najwyższy udział spośród wszystkich telewizji - TVP 1 uzyskał 13,38 proc., Polsat - 8,09 proc., a TVN - 7,7 proc.

Podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej wystąpili m.in. Akcent, Boys, Bayer Full, Weekend, Kate Ryan i Stachursky.

Organizatorem imprezy było miasto Kielce, a TVP - producentem artystycznym. Władze miasta podpisały umowę o współpracy z telewizją publiczną na trzy lata.

Dla porównania 55. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu w TVP 1 i TVP Polonia (8-10 czerwca) śledziło 1,98 mln widzów.

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 12.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.