Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 12, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ruch musiał wstrzymać sprzedaż loterii Totalizatora

Od miesięcy Ruch zalega z płatnościami wielu swoim kontrahentom (fot. materiały prasowe)

W punktach należących do Ruch SA nie można już kupić produktów loteryjnych Totalizatora Sportowego.

- Sprzedaż w punktach Ruchu została na ten moment wstrzymana, jednak ze względu na tajemnicę handlową nie udzielamy więcej informacji w tej sprawie - odpowiada Aida Bella, rzeczniczka prasowa Totalizatora Sportowego.

Z kolei rzeczniczka Ruchu Joanna Dzwonkowska zaznacza, że umowa spółki z Totalizatorem Sportowym nadal obowiązuje. Twierdzi, że sprzedaż została zawieszona chwilowo "ze względu na zmianę niektórych warunków umowy oraz trwającą inwentaryzację".

- Aktywność usług Totalizatora Sportowego w punktach Ruch zostanie przywrócona w najbliższych dniach - zapewnia Dzwonkowska. Wybrane punkty sieci Ruch oferowały klientom losy takich gier liczbowych i loterii pieniężnych, jak: Lotto, Multi Multi, Mini Lotto, Keno.

Od miesięcy Ruch zalega z płatnościami wielu swoim kontrahentom, w tym wydawcom prasy. Z ustaleń "Presserwisu" wynika, że w gronie dużych wierzycieli jest również Totalizator Sportowy - Ruch zalega Totalizatorowi co najmniej kilka milionów złotych.

(KOZ, 12.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.