Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 04, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Michajłow wyjaśniła, dlaczego zrezygnowała z audycji w Radiu Gdańsk

(fot. Pixabay.com)

Agnieszka Michajłow, która po 18 latach zrezygnowała z prowadzenia porannej audycji „Rozmowa kontrolowana” w Radiu Gdańsk, wyjaśniła na Facebooku przyczyny swojej decyzji. 

O tym, że Michajłow nie będzie już prowadzić porannych rozmów w Radiu Gdańsk, informowaliśmy w „Presserwisie” pod koniec lipca. Teraz dziennikarka napisała na Facebooku o powodach swojej decyzji. 

"Moje „Rozmowy kontrolowane” rzadko się podobały politykom i o to mi chodziło. Niektórzy mnie nie lubili, krytykowali, mieli pretensje, ale przychodzili. Starałam się być zadziorna, bywałam złośliwa, zawsze chciałam być obiektywna i byłam uczciwa. Chcąc być taką nadal, biorąc pod uwagę różne okoliczności zewnętrzne i wewnętrzne, zdecydowałam, że dalej już nie chcę i nie mogę rozmawiać z politykami w Radiu Gdańsk” - wyjaśniła. „Spuszczam zasłonę milczenia nad tymi, którzy domagali się mojego zwolnienia z pracy, którzy próbowali mnie zastraszyć, którzy nękali mnie telefonami i smsami, którzy pisali na mnie obrzydliwe donosy. W Radiu Gdańsk na razie zostaję” - dodała. 

Michajłow jest kierownikiem sekcji reportażu oraz pełni funkcję zastępcy sekretarza redakcji radia. Od poniedziałku w miejsce „Rozmowy kontrolowanej” w ramówce rozgłośni pojawiła się audycja „Gość dnia Radia Gdańsk”. 

(PAZ, 04.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 05, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Piąta pora roku" nową audycją radiowej Jedynki

Raz w tygodniu gospodarzem programu "Cztery pory roku" będzie Roman Czejarek (fot. Andrzej Hulimka/Press)

Program I Polskiego Radia wprowadził do ramówki audycję "Piąta pora roku". 

Program nadawany jest od poniedziałku do czwartku między 13 a 14. Jak informuje wicedyrektor Jedynki Robert Tekieli, nową audycję prowadzić będą dziennikarze "Czterech pór roku", nie wskazał jednak konkretnych nazwisk. W poniedziałek gospodarzem pierwszego wydania była Małgorzata Raducha. We wtorek poprowadziła ją Sława Bieńczycka.

Gospodarzami nadawanej od 9 do 12 audycji "Cztery pory roku" mają być głównie Monika Tarka i Robert Kilen, którzy zaczęli ją prowadzić w letniej ramówce. Raz w tygodniu gospodarzem programu będzie Roman Czejarek.

W związku z pojawieniem się "Piątej pory roku" z dwóch do jednej godziny skrócona została od poniedziałku do czwartku "Muzyczna Jedynka" (teraz od 14 do 15).

Ponadto z anteny spadły audycje "Labirynt historii" byłego wicedyrektora Jedynki Jacka Raginisa Królikiewicza i "Damska torebka", którą prowadziły Marta Januszewska, Mira Jankowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Agata Puścikowska. Natomiast pasmo "Twarzą w twarz" wróciło na późniejszą porę (po 23), od września 2017 roku było nadawane po 20.

(KOZ, 05.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.