Temat: Grand Press Photo

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 03, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wystawa Grand Press Photo 2018 w Poznaniu

Do 16 września na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania można oglądać pokonkursową wystawę Grand Press Photo 2018.

Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania to miejsce spotkań z kulturą. W okresie letnim odbywają się tam koncerty, wystawy, kino plenerowe oraz spektakle teatralne najpopularniejszych polskich teatrów.

Na wystawę najlepszych zdjęć prasowych 2017 roku zapraszają organizatorzy konkursu: magazyn „Press” i Fundacja Grand Press oraz Miasto Poznań.

Press

ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ!

Mecenas Grand Press Photo 2018: Nikon

Partnerzy konkursu i wystaw: Sanofi, Provident Polska, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS oraz Inicjatywa Nasza Niepodległa

Partnerzy wystaw: Drukarnia Andrus i thyssenkrupp Materials Poland S.A. 

Partner wystawy miejskiej: Miasto Poznań

Patroni medialni: Telewizja WTK, epoznan.pl, "Gazeta Wyborcza Poznań"

Kontakt dla mediów w sprawie wystawy: Magdalena Jankowska, tel. 601 780 003, m.jankowska@press.pl

(CP, 03.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: Grand Press Photo

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 03, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Leszek Miller pozywa wydawcę i naczelnego "Faktu"

Były premier Leszek Miller poinformował, że pozywa wydawcę i redaktora naczelnego "Faktu". W weekendowym wydaniu tabloid opublikował tekst pod tytułem "Ojciec wybrał politykę, a syn sznur".

Skandaliczny tytuł "Faktu" do tekstu o śmierci syna Leszka Millera był przez cały weekend ostro krytykowany w mediach społecznościowych. "Wszystkich, którzy czują się urażeni tytułem do tekstu o życiu Leszka Millera juniora, przepraszam" - napisał w sobotę rano na Twitterze Robert Feluś, redaktor naczelny "Faktu".

Wieczorem na Fakt.pl pojawiło się jego oświadczenie, w którym przeprosił czytelników i rodzinę premiera. "Wykazaliśmy się brakiem szacunku, przekraczając granicę dobrego smaku i zasad, które powinny przyświecać zawodowi dziennikarza. To nie powinno się było wydarzyć. Panie Premierze, proszę przyjąć moje najszczersze przeprosiny dla Pana i Pańskiej Rodziny" - napisał naczelny tabloidu. Przeprosiny opublikowano też w poniedziałkowym wydaniu, wraz z artykułem "Dlaczego umarłeś?". 

Feluś nie odpowiedział "Presserwisowi", czy i wobec kogo zostaną wyciągnięte konsekwencje w związku z publikacją. 

Na sobotni artykuł zareagował Leszek Miller. "W związku z rażącym naruszeniem przez dziennik »Fakt« dóbr osobistych moich i mojej najbliższej rodziny kieruję pozew sądowy przeciwko wydawcy i red. naczelnemu" - napisał na Twitterze.

RAQ

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.