Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 29, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Naga prawda o nagości” we wrześniowym „Women’s Health”

Kaja Funez - jedna z ambasadorek akcji (fot. materiały prasowe)

We wrześniowym numerze lifestylowego magazynu „Women’s Health” (Motor-Presse Polska) znalazła się sesja zdjęciowa z nagimi ambasadorkami akcji „Naga prawda o nagości”. Jej celem jest pokazane historii kobiet, które przeszły drogę od kompleksów do akceptacji własnej nagości. 

Sesja powstała przy okazji międzynarodowego badania na temat stosunku kobiet do ich własnego ciała, które w 15 krajach na całym świecie przeprowadził magazyn „Women’s Health”. 

We wrześniowym numerze pisma znalazły się zdjęcia i historie kilku Polek, którym zdjęcia zrobiła fotografka Dominika Cuda. 

 

Press

Ambasadorka akcja - Joanna Cesarz

„Nadchodzi bunt kobiet niedoskonałych – trend, który witamy z radością. Uczymy się akceptować siebie i doceniać swoje ciała za to, co potrafią, a nie za to, jak wyglądają. Zaprzyjaźnienie się z własnym ciałem przywraca wolność i daje pewność siebie” - podkreśla wydawca. 

Projekt „Naga prawda o kobietach” będzie wsparty kampanią reklamową w prasie, Internecie i w mediach społecznościowych. Elementem kampanii będą hashtagi: 
#WHStrong, #WHJestemsilna oraz #Fakeoff. 

Press

Ambasadorka akcji - Katarzyna Bigos

(PAZ, 29.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 29, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Teksty z "Tygodnika Powszechnego" w książce Marceliny Szumer-Brysz o Turcji

"Wróżąc z fusów" opowiada o Turcji m.in. za prezydentury Erdoğana

10 października nakładem wydawnictwa Czarne ukaże się reporterska książka o Turcji "Wróżąc z fusów". Jej autorką jest Marcelina Szumer-Brysz, dziennikarka od sześciu lat publikująca na łamach "Tygodnika Powszechnego". 

Oprócz nowych reportaży publikacja zawiera też materiały, które ukazywały się w "Tygodniku Powszechnym" w latach 2014-2018. Wydawca tygodnika wyraził zgodę na ich publikację w książce.

– Część materiałów wymagała opracowania i poszerzenia lub skrócenia. Inne, np. te o syryjskich uchodźcach w Turcji, ukazują się w niemal niezmienionej formie – mówi Marcelina Szumer-Brysz.

 – W książce są też oczywiście zupełnie nowe, nigdzie niepublikowane dotąd teksty, między innymi o Recepie Tayyipie Erdoğanie czy nieudanym puczu wojskowym z 2016 roku – dodaje.

Marcelina Szumer-Brysz to reporterka współpracująca z "Tygodnikiem Powszechnym" i działem zagranicznym "Gazety Wyborczej". Wcześniej pisała m.in. do "Przekroju".

(JOK, 29.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.