Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 20, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Pawlikowska wraca do radia

Beata Pawlikowska przez kilkanaście lat prowadziła "Świat według blondynki" w Radiu Zet (fot. Marta Ewa Wróblewska)

Beata Pawlikowska po ponad dwóch latach wraca do radia. Podróżniczka poprowadzi autorską audycję w warszawskim Radiu Kolor 103 FM.

Audycja Pawlikowskiej "Blondynka w podróży" zadebiutuje 2 września. Program będzie nadawany co niedziela między godz. 10 a 12.
Beata Pawlikowska pracowała już w Radiu Kolor - w latach 90. XX wieku była gospodarzem audycji muzycznych. Później przeszła do Programu III Polskiego Radia. W 1999 roku zaczęła prowadzić "Świat według blondynki" w Radiu Zet. Audycja była nadawana do marca 2016 roku z przerwą od września 2004 do grudnia 2005. Po odejściu z Zetki Pawlikowska miała program "Blondynka w samo południe" na platformie internetowej Open FM należącej do Wirtualnej Polski.

(KOZ, 20.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 22, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rada Mediów Narodowych zajmie się we wtorek zawieszeniem Jacka Sobali

Rada Mediów Narodowych we wtorek zajmie się zawieszeniem w obowiązkach prezesa Polskiego Radia Jacka Sobali przez radę nadzorczą spółki.

Na wtorek 28 sierpnia zwołano posiedzenie Rady Mediów Narodowych. W porządku obrad zaplanowano sprawę zmian we władzach Polskiego Radia. 6 sierpnia rada nadzorcza spółki zawiesiła prezesa Jacka Sobalę i oddelegowała do wykonywania czynności prezesa swojego przewodniczącego Andrzeja Rogoyskiego.

Członek RMN Juliusz Braun chce, aby na posiedzenie zostali zaproszeni Sobala i Rogoyski.

(KOZ, 22.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.