Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 17, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Śpiewajmy razem. All Together Now" w Polsacie w środy wieczorem

Nowy program ma liczyć osiem odcinków (fot. materiały prasowe)

Nowy muzyczny show Polsatu "Śpiewajmy razem. All Together Now" będzie emitowany w środowe wieczory.

Polsat umieścił w ramówce nowy program w środy o 20.30, po premierowych odcinkach sitcomu "Świat według Kiepskich". "All Together Now" zadebiutuje 5 września. Program ma liczyć osiem odcinków.

"Śpiewajmy razem. All Together Now" poprowadzi Igor Kwiatkowski, a występy oceniać będzie 100-osobowe jury. Producentem jest Endemol Shine Polska.

(KOZ, 17.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 17, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były wicenaczelny Zapinamypasy.pl Mikołaj Kruk w zespole Eleven Sports

Mikołaj Kruk wcześniej był wicenaczelnym Zapinamypasy.pl i dziennikarzem sportowym Radia Zet (screen YouTube.com/Radio Zet)

Mikołaj Kruk, były wicenaczelny internetowego radia sportowego Zapinamypasy.pl, dołączył do zespołu Eleven Sports. Będzie ekspertem i komentatorem ligi włoskiej, której nowy sezon rozpoczyna się w najbliższy weekend.

Wcześniej Mikołaj Kruk był wicenaczelnym radia Zapinamypasy.pl (w czerwcu zakończyło nadawanie). W latach 2009-2017 pracował w Eurozecie - zaczynał jako prezenter radia Planeta FM, a w 2012 roku zajął się sportem w Radiu Zet.

(KOZ, 17.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.