Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 10, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W jesiennej ramówce TVN nowości także w kanałach tematycznych

Galę, na której zaprezentowano jesienną ramówkę TVN, prowadził dziennikarz i prezenter Marcin Prokop (fot. Andrzej Hulimka/"Press")

Jesienią w kanałach tematycznych TVN pojawią się nowe programy, m.in.: "Służby ratownicze" (TVN Turbo), "Nietypowe transporty" (Discovery Channel), "Eks-tra zmiana" (TVN Style) i "Rinke. Na krawędzi" (TTV).

Podczas prezentacji najnowszej ramówki TVN po raz pierwszy przedstawiono także ofertę z dotychczasowego portfolio kanałów Discovery. Nowości pojawią się m.in. w kanałach tematycznych. W nowej ramówce TVN Turbo będzie można oglądać program z kategorii reality "Służby ratownicze". Wśród nowości będzie "Garaż Dudy", w którym mechanicy zrealizują kilka nietypowych motoryzacyjnych projektów, program "Polskie pościgi policyjne" i zestawienie "Najlepszych samochodów XXI wieku". W programie "Absurdalni & bryki" Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała będą porównywać różne marki i modele samochodów pod względem ceny, osiągów i danych technicznych.

Jesienią na antenie Discovery Channel pojawią się nowe polskie produkcje. Wśród nich program "Nietypowe transporty", w którym widzowie zobaczą pracę osób zajmujących się transportem dużych i nietypowych ładunków. Inna produkcja to "Porty", program, który pokaże kulisy funkcjonowania największych portów w Polsce. Nowością jest program "Zawodowcy", pokazujący pracę np. drwali, pracowników wysokościowych i poławiaczy pracujących na kutrach rybackich. 

Jesienią TVN Style pokaże pięć nowych programów, m.in. "Eks-tra zmiana", w którym Agata Młynarska pomoże stanąć na nogi rozwódkom i rozwodnikom, "Zanim Cię zobaczę", gdzie Gabi Drzewiecka będzie towarzyszyła bohaterom w wyborze ich wymarzonego partnera. Jesienią do grona prowadzących kanału dołączy Ada Fijał, która w programie "Stylowa odnowa" podpowie widzom, co można zrobić ze starymi ubraniami, żeby wyglądały modnie. Wśród nowości jest program Małgorzaty Rozenek-Majdan "Poczuj się jak Małgosia Rozenek". Na antenie TVN Style będzie też można obejrzeć dokument "Prasowanie piersi". Dziennikarka Anna Kalczyńska odwiedziła Kamerun, który słynie z mrocznej tradycji przypalania piersi młodym dziewczynom.

Kanał TLC na jesieni pokaże dwa nowe programy Izabeli Janachowskiej "Panny młode ponad miarę" i "Ślub marzeń". W ofercie TLC będą także produkcje zagraniczne. Na antenie pojawi się: "Salon sukien ślubnych: Vegas" (Say Yes To The Dress Vegas), "Dr Pryszczylla" (Dr Pimple Popper). Kolejną nowością jest premierowy sezon programu "Przywrócić piękno" (Bring My Beauty Back).

Na antenie TTV pojawi się program modowy dla mężczyzn "Ostatnia szansa", którego gospodarzem będzie Malwina Wędzikowska. Drugą nowością będzie program "Rinke. Na krawędzi". To projekt reżysera i producenta telewizyjnego Rinke Rooyensa, w którym będzie on pomagał osobom bezdomnym.

Z okazji jubileuszowego sezonu programu "Kobieta na krańcu świata" stacja Travel Channel zaprezentuje wywiad z Martyną Wojciechowską.

(GDYJ, 10.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 11, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Septagon" nowym serialem TV4

Nowy serial oglądać będzie można od poniedziałku do piątku o godz. 18 (fot. materiały prasowe)

TV 4 od września emitować będzie nowy codzienny serial "Septagon".

Głównymi bohaterami będą pracownicy biura detektywistycznego w Polsce – tytułowego Septagonu. W rolach głównych - obok znanych z serialu "Detektywi w akcji: Żanety Tymków, Anety Rak, Marcina Malika, Michała Waleszczyńskiego i Pawła Jeziółkowskiego – widzowie zobaczą m.in. Elżbietę Lisowską i Wojciecha Zygmunta. "Septagon” reżyserują Dominik Matwiejczyk, Michał Węgrzyn, Robert Wrzosek, Piotr Sarzyński, Patryk Jurek, Piotr Korzeniewski i Tomasz Protokowicz.

Producentem serialu jest firma Tako Media. "Septagon” emitowany będzie od poniedziałku do piątku o godz. 18.

(KOZ, 11.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.