Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwa nowe seriale w jesiennej ramówce TVN

Magdalena Boczarska i Łukasz Simlat wystąpią w serialu "Pod powierzchnią" (fot. materiały prasowe)

TVN w jesiennej ramówce umieści dwa nowe seriale "Pułapka" i "Pod powierzchnią", a także kontynuuje "Diagnozę". Nowością będzie także program "Wracajcie, skąd przyszliście" prowadzony przez Piotra Kraśko.

"Co dzisiaj się ogląda najlepiej w telewizji? Wiedzieliśmy to od dawna, ale dzisiaj wiemy na pewno: seriale. Mamy autorskie scenariusze, świetne obsady i filmową realizację" - mówił podczas prezentacji jesiennej ramówki Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN i wiceprezes zarządu TVN Discovery Polska.

 

Press

Fragment serialu "Pułapka" (fot. materiały prasowe)

Od 9 września w niedziele o 21.30 oglądać będzie można sześcioodcinkowy serial kryminalno-obyczajowy "Pułapka" z Agatą Kuleszą, Joanną Kulig, Leszkiem Lichotą i Mateuszem Więcławkiem. W tym samym paśmie o 21 października emitowany ma być ośmioodcinkowy serial obyczajowy "Pod powierzchnią" z Magdaleną Boczarską, Bartłomiejem Topą i Łukaszem Simlatem.

Press

TVN w czwartek zaprezentował jesienną ramówką (fot. Andrzej Hulimka/"Press")

Jesienią TVN pokaże również trzeci sezon serialu "Diagnoza" (we wtorki o 21.30, od 4 września). "Udało się dzięki niemu przekonać naszych szefów, że jakościowe seriale to klucz do sukcesu" - mówił Edward Miszczak.

Nowością w jesiennej ramówce TVN będzie program "Wracajcie, skąd przyszliście", prowadzony przez Piotra Kraśko. Premiera planowana jest na listopad, będzie mieć cztery odcinki. W towarzystwie szóstki Polaków - trójki zwolenników i trójki przeciwników przyjmowania uchodźców - Kraśko wyruszy szlakiem migracyjnym. Udadzą się w drogę na Bliski Wschód. Przez Niemcy, Austrię, Węgry i Serbię dotrą do Grecji i dalej w stronę Libanu, aż do Kurdystanu.

"Przygotowaliśmy się do niego przez rok, a i tak wszystko na miejscu zaskoczyło, nie można było przewidzieć większości rzeczy. Tak jak oni nie są w stanie przewidzieć niczego - mówię o uchodźcach" - opowiadał Edward Miszczak, prezentując jesienną.

 

Press

Na antenę TVN wraca "Top model" (fot. Andrzej Hulimka/"Press")

Po czterech sezonach przerwy, na antenę wróci reality show "Top model" (w poniedziałki o 21.30, od 3 września). "Jak bardzo był oczekiwany, świadczy to, ile osób pojawiło się na castingu" - mówił Miszczak.

Jesienią pojawią się także nowe sezony takich programów jak: "Mam talent" (w soboty o 20, od 8 września), "MasterChef" (w niedziele o 20, od 9 września), "Ślub od pierwszego wejrzenia" (w poniedziałki o 22.30, od 3 września), "Ameryka Express" (w środy o 21.30, od 5 września). "Kuchenne rewolucje" (w czwartki o 21.30, od 6 września).

Press

Jesienią nie zabraknie programu Kuby Wojewódzkiego (fot. Andrzej Hulimka/"Press"

(KOZ, 09.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 10, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program Ewy Bugały w TVP Info w niedziele o 21

Program Ewy Bugały ma być polityczno-lifestylowy (screen Tvp.info)

W niedzielę 2 września w TVP Info zadebiutuje program Ewy Bugały "W pełnym świetle" - wynika z naszych informacji.

Będzie to program polityczno-lifestylowy. Ma być nadawany co niedziela o 21. Tym samym magazyn "Nie da się ukryć" straci również wydanie niedzielne i będzie emitowany od wtorku do soboty (w poniedziałki w tym paśmie pojawi się "Warto rozmawiać" Jana Pospieszalskiego).

Ewa Bugała w lutym 2017 roku odeszła z TVP. Została rzecznikiem prasowym i dyrektorem biura komunikacji korporacyjnej PKN Orlen. Po tym, jak powierzenie jej tych obowiązków szeroko skrytykowano, po dwóch dniach złożyła rezygnację. W marcu 2018 roku wróciła do TVP i trafiła do biura prasowego spółki.

Ewa Bugała pracę w TVP rozpoczęła w 2012 roku. Początkowo była asystentką reporterów "Wiadomości" TVP 1, w 2016 roku zaczęła przygotowywać materiały do głównego wydania. Później została szefową i prowadzącą magazyn "Nie da się ukryć" w TVP Info. W czerwcu 2017 roku objęła stanowisko szefowej redakcji serwisów TVP Info.

W jesiennej ramówce TVP Info zabraknie programu "Bez retuszu". Z naszych informacji wynika, że jego gospodarz Michał Adamczyk ma poprowadzić nowy program w stacji.

(KOZ, 10.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.