Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kraśko poprowadzi nowy program w TVN

Piotr Kraśko (fot. Marcin Obara dla Press)

Piotr Kraśko poprowadzi nowy program TVN "Wracajcie, skąd przyszliście". W towarzystwie szóstki Polaków wyruszy szlakiem migracyjnym.

Piotr Kraśko z sześcioma osobami uda się w drogę na Bliski Wschód. Uczestnicy będą podzieleni na dwa trzyosobowe zespoły zwolenników i przeciwników przyjmowania uchodźców. Przez Niemcy, Austrię, Węgry i Serbię dotrą do Grecji i dalej w stronę Libanu, aż do Kurdystanu. Przez prawie miesiąc będą żyli jak uchodźcy i z uchodźcami. Pozbawieni portfeli, telefonów i paszportów trafią do obozu dla uchodźców, znajdą się na łodzi z przemytnikami.

"Przygotowaliśmy się do niego przez rok, a i tak wszystko na miejscu zaskoczyło, nie można było przewidzieć większości rzeczy. Tak jak oni nie są w stanie przewidzieć niczego - mówię o uchodźcach" - mówił podczas prezentacji ramówki Edward Miszczak, członek zarządu TVN Discovery Polska. 

Program "Wracajcie, skąd przyszliście" będzie mieć premierę w listopadzie. TVN pokaże cztery odcinki.

(KOZ, 09.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.