Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Popek po odejściu z PAP Life dołączy do prowadzących w TVP Info

Anna Popek do czerwca 2017 roku prowadziła w TVP 1 program "Dzień dobry Polsko" (screen YouTube.com)

Anna Popek nie kieruje już PAP Life, lifestylowym serwisem Polskiej Agencji Prasowej. Z naszych informacji wynika, że ma dołączyć do grona prowadzących w TVP Info.

- W porozumieniu z kierownictwem PAP zdecydowaliśmy o zakończeniu współpracy w dotychczasowym zakresie na przełomie maja i czerwca - informuje Anna Popek. Popek szefową PAP Life została w marcu 2017 roku, kiedy prezesem PAP był Artur Dmochowski.

Jak się dowiedzieliśmy, obecnie PAP wygasza PAP Life - nowe umowy podpisywane są z klientami już bez dostępu do tego działu. Serwis powstał pod koniec 2008 roku.

Anna Popek od jesiennej ramówki ma dołączyć do grona prowadzących w TVP Info. - Ustalenia jeszcze trwają - zaznacza Popek. Biuro prasowe TVP nie odpowiedziało na nasze pytania w tej sprawie. Według naszych ustaleń Popek prawdopodobnie będzie prowadzić poranne pasmo.

Anna Popek od lat związana jest z TVP. Ostatnio była jedną z prowadzących "Dzień dobry Polsko" w TVP 1 (w czerwcu 2017 roku program spadł z anteny).

(KOZ, 09.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 09, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kraśko poprowadzi nowy program w TVN

Piotr Kraśko (fot. Marcin Obara dla Press)

Piotr Kraśko poprowadzi nowy program TVN "Wracajcie, skąd przyszliście". W towarzystwie szóstki Polaków wyruszy szlakiem migracyjnym.

Piotr Kraśko z sześcioma osobami uda się w drogę na Bliski Wschód. Uczestnicy będą podzieleni na dwa trzyosobowe zespoły zwolenników i przeciwników przyjmowania uchodźców. Przez Niemcy, Austrię, Węgry i Serbię dotrą do Grecji i dalej w stronę Libanu, aż do Kurdystanu. Przez prawie miesiąc będą żyli jak uchodźcy i z uchodźcami. Pozbawieni portfeli, telefonów i paszportów trafią do obozu dla uchodźców, znajdą się na łodzi z przemytnikami.

"Przygotowaliśmy się do niego przez rok, a i tak wszystko na miejscu zaskoczyło, nie można było przewidzieć większości rzeczy. Tak jak oni nie są w stanie przewidzieć niczego - mówię o uchodźcach" - mówił podczas prezentacji ramówki Edward Miszczak, członek zarządu TVN Discovery Polska. 

Program "Wracajcie, skąd przyszliście" będzie mieć premierę w listopadzie. TVN pokaże cztery odcinki.

(KOZ, 09.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.