Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN w nowym programie poruszy temat uchodźców

(fot. Pixabay.com)

TVN w jesiennej ramówce umieści program "Wracajcie, skąd przyszliście" dotyczący tematu uchodźców.

Będzie to polska wersja formatu "Go back to where you came from", którego uczestnicy przemierzają drogę uchodźców w odwrotnym kierunku.

- Mamy świadomość, że to temat politycznie drażliwy i też pewnie obyczajowo kontrowersyjny. Chcielibyśmy, żeby to był głos w dyskusji - mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Program "Wracajcie, skąd przyszliście" zadebiutuje późną jesienią, będzie miał cztery odcinki.

(KOZ, 07.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 07, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Filip Surma prowadzi "Ekstraklasę po godzinach" w Canal+ Sport

Filip Surma "Ekstraklasę po godzinach" będzie prowadzić co drugi poniedziałek (fot. ITI Neovision)

Filip Surma został stałym prowadzącym "Ekstraklasę po godzinach", programu nadawanego w Canal+ Sport (NC+) w poniedziałki o godz. 20.

"Ekstraklasa po godzinach" to program traktujący rozgrywki polskiej ligi w luźniejszy sposób, z przymrużeniem oka. W pierwszym sezonie prowadzącym był Krzysztof Marciniak (obecnie prowadzi niedzielną "Ligę+ Extra" z Andrzejem Twarowskim), którego w kolejnym cyklu zastąpił Żelisław Żyżyński.

Obecnie prowadzących jest dwóch - Żyżyński i Surma mają prowadzić audycję co drugi poniedziałek. Do drugiej połowy grudnia, a po wiosennym wznowieniu rozgrywek do drugiej połowy maja przyszłego roku, czyli do zakończenia sezonu 2018/2019.

Filip Surma w tej roli zadebiutował przed tygodniem, w towarzystwie występującego w roli eksperta brata - byłego piłkarza Łukasza Surmy. Z Canal+, z przerwami, związany jest od 2003 roku. W przerwach od pracy dziennikarskiej pracował jako trener w kilku polskich klubach. 

(MAC, 07.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.