Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mniej programów na żywo w TVN 24 BiS

Łukasz Kijek prowadził też "Świat technologii" (screen Tvn24bis.pl)

TVN 24 BiS skrócił program nadawany na żywo. Ze stacji odchodzi prezenter Łukasz Kijek.

Z anteny zniknęły pasma "Otwarcie dnia" i "Dzień na świecie". W ciągu dnia nadawane są powtórki programów i serwisy informacyjne bez prowadzącego (jedynie z lektorem). Dopiero ok. 15 rozpoczyna się program na żywo, przeglądem mediów zagranicznych Jacka Pałasińskiego.

Z TVN 24 BiS odchodzi Łukasz Kijek, ostatnio prowadzący "Dzień na świecie". Nie chce się na ten temat wypowiadać.

Ostatnio z kanału odeszli Patrycjusz Wyżga (na stałe dołączył do zespołu radiowej Trójki) i Kamila Kalińczak (przeszła do Agory). Z kolei Katarzyna Werner wróciła do TVN 24.

Biuro prasowe TVN nie odpowiedziało na nasze pytania w sprawie cięć w ramówce TVN 24 BiS.

Pod koniec czerwca emisję swoich programów publicystycznych zakończył Polsat News 2, który obecnie pokazuje z opóźnieniem pozycje z Polsat News.

(KOZ, 01.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wystartowała czeska wersja kanału Power TV

W Polsce nadawca ma cztery kanały: Power TV, Nuta TV, Adventure i Top Kids (fot. materiały prasowe)

O północy wystartowała czeska wersja kanału muzycznego Power TV (MWE Networks International). Kanał będzie dostępny w Czechach i na Słowacji.

Power TV nadaje drogą naziemną na regionalnym multipleksie RS8. Znalazł się także na satelicie Astra i jest dostępny na platformie Skylink. Ma również trafić do sieci kablowych (w wersji HD).

MWE Networks International (działa od kwietnia) jest czeskim oddziałem firmy Michał Winnicki Entertainment, należącej do Michała Winnickiego. W Polsce nadawca ten ma cztery kanały: muzyczne Power TV i Nuta TV, dokumentalny Adventure i dziecięcy Top Kids. Pierwszy kanał firma uruchomiła w 2013 roku.

Firma Winnickiego prowadzi rozmowy z operatorami kablowo-satelitarnymi w Czechach i na Słowacji w sprawie włączenia do ich oferty kanałów Adventure i Top Kids.

(IKO, 01.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.