Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial kryminalny "Ślad" w jesiennej ramówce Polsatu

Jedną z głównych ról w serialu zagra Anita Jancia (fot. materiały prasowe)

Jesienią Polsat pokaże nowy serial kryminalny "Ślad". To polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media.

Serial pojawi się na antenie Polsatu we wrześniu. Będzie opowiadał o losach policjantów i ekspertów ze specjalnego Centralnego Wydziału Śledczego. W rolach głównych wystąpią m.in. Anita Jancia, Mariusz Jakus, Aleksandra Hamkało, Cezary Łukaszewicz i Kamil Szeptycki.

Producentem i reżyserem formatu jest Okil Khamidov. Reżyserami części odcinków są również: Robert Wichrowski, Maciej Dutkiewicz, Mariusz Palej, Jan Kidawa-Błoński i Wojciech Nowak. Scenariusze są adaptowane przez grupę scenariuszową w składzie: Grażyna Wilczyńska, Marcin Grabowski, Andrzej Staszczyk i Patrycja Spychalska.

(GDYJ, 01.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.