Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Hirsch odchodzi z Next.gazeta.pl

Redaktor naczelny Next.gazeta.pl (Agora SA) poinformował na Twitterze, że 31 lipca jest ostatnim dniem jego w pracy w tym serwisie.

Rafał Hirsch poinformował nas, że odejście z Next.gazeta.pl to jego decyzja. Hirsch pracę w Agorze rozpoczął w listopadzie 2015 roku. Przeszedł tam z Tvn24bis.pl, gdzie był publicystą ekonomicznym. W Agorze pracował najpierw nad uruchomieniem polskiej edycji Business Insidera. Gdy polską wersję BI uruchomiła Grupa Onet.pl, Hirsch pracował przy powstawaniu serwisu Next.gazeta.pl, który wystartował w marcu 2016 roku.

Rafał Hirsch prowadzi też autorskie podcasty na stronie radia Tok FM. (MAK)

(31.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 01, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwia Niemczyk nie będzie jednak naczelną WP Kobieta

Sylwia Niemczyk miała do Wirtualnej Polski przejść z początkiem sierpnia (fot. materiały prasowe)

Sylwia Niemczyk, która od 1 sierpnia miała być redaktor naczelną serwisu WP Kobieta, ostatecznie nie obejmie tego stanowiska i nie dołączy do zespołu Wirtualnej Polski – ustalił "Presserwis". 

– To była moja decyzja. Zadecydowały względy osobiste. Rekrutację i kontakt z WP wspominam dobrze. Dziękowałam im za świetną ofertę pracy – mówi Sylwia Niemczyk. Rzecznik Wirtualnej Polski Michał Siegieda komentuje: – To była decyzja pani Sylwii. Życzymy jej powodzenia w dotychczasowym miejscu pracy.

Sylwia Niemczyk – jak informowaliśmy – miała odpowiadać za wszystkie serwisy dotyczące stylu życia w Wirtualnej Polsce. Do portalu miała przejść z Edipresse Polska. Z wydawnictwem związana jest od 12 lat – w maju została zastępcą redaktora naczelnego Edipresse Content Studio.

Obowiązki naczelnej WP Kobieta nadal ma pełnić tymczasowo Paulina Gumowska, zastępca redaktora naczelnego WP. Przejęła je w maju, po tym jak z portalu odeszła dotychczasowa naczelna WP Kobieta Katarzyna Sołtysik (zajmowała stanowisko od stycznia).

(KOZ, JOK, 01.08.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.