Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 24, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mundial powiększył stratę Stopklatki

Stopklatka SA, nadawca telewizji naziemnej Stopklatka, po pierwszym półroczu br. miał 0,5 mln zł mniejsze przychody niż w pierwszym półroczu 2017 roku – wynika ze wstępnych wyników finansowych spółki. Strata netto za sześć miesięcy urosła do 1,7 mln zł (rok temu 1 mln zł).

W pierwszym półroczu 2018 roku przychody Stopklatki – w porównaniu z pierwszym półroczem 2017 roku - zmalały o 0,5 mln zł, do 12,963 mln zł. Spółka informuje, że wpływ na pogorszenie wyniku finansowego miały przede wszystkim niższe przychody gotówkowe z reklam (o 6 proc.), a powodem spadku przychodów był mniejszy udział w widowni kanału Stopklatka TV. Wskaźnik ten wyniósł w grupie komercyjnej 0,89 proc. (spadek o 12 proc.). Słabsze wyniki oglądalności kanału były spowodowane piłkarskim mundialem.

Podane przez spółkę wyniki finansowe mają charakter szacunkowy.

(IKO, 24.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 24, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Daniel Liszkiewicz dołączy do zespołu reportażu TVP Info

Daniel Liszkiewicz przez ponad 10 lat pracował w TVN (Fot. archiwum prywatne)

Daniel Liszkiewicz, były dziennikarz "Uwagi!" i "Superwizjera" w TVN, będzie pracować w zespole reportażu TVP Info – dowiedział się "Presserwis".

Liszkiewicz od stycznia 2007 roku do października 2017 roku pracował w TVN jako dokumentalista i reporter programów "Uwaga!" i "Superwizjer". Jego reportaż "Nie tak wyobrażałam sobie starość" w 2017 roku zdobył Grand Prix V Festiwalu Sztuki Faktu.

(KOZ, 24.07.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.